reklama

Lindab vás zve na stavební veletrh IBF

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na mezinárodní stavební veletrh IBF, který se bude konat 12. - 16. dubna 2011 v Brně. Team společnosti Lindab se bude těšit na vaši návštěvu u stánku č. 106 v pavilonu V.

Lindab vás zve na stavební veletrh IBF

Na výstavním stánku společnosti Lindab bude k vidění kompletní sortiment plechových krytin a bezpečnostních prvků, montované opláštění budov a konstrukční prvky, ale i zajímavá letošní novinka. Tou je maloformátová krytina s minerálními zrny Lindab Roca v přírodním vzhledu, na jejímž vývoji se pracovalo mnoho let.

Firemní specialisté se s vámi podělí o své znalosti a zjištění v oboru provádění a navrhování střech a střešních nástaveb. Důležitá jsou zejména pravidla navrhování a správná volba materiálů. Můžete se přesvědčit o jednoduchosti montáže a 100% spolehlivosti bezúdržbového okapového systému Lindab Rainline. Koneční zákazníci i profesionálové jistě ocení nejen praktické rady a montážní návody, ale zejména možnost na vlastní oči vidět obrovský výběr barev a rozdíl v různých typech polyesterových povrchů v praxi.

Lindab podpoří budoucí klempířské mistry

Svou zručnost předvedou v rámci soutěže klempířští učni z celé republiky, a to právě při zpracování falcové krytiny Lindab Seamline, kterou společnost do soutěže věnuje. Cílem soutěže je podpořit zájem mladé generace o stavebnictví a zároveň nabídnout možnost vyzkoušet práci s moderními stroji a materiály.

Lindab podpoří budoucí klempířské mistry
Lindab podpoří budoucí klempířské mistry

Více informací na www.lindabstrechy.cz, www.lindab.cz.

Krátce o veletrhu IBF

Mezinárodní stavební veletrh se v Brně uskuteční již po šestnácté a svou účast přislíbili přední lídři všech prezentovaných oborů, jak z ČR, tak i ze zahraničí. Návštěvníci se mohou těšit na prezentace novinek ze všech oblastí stavebnictví, technického zařízení budov a interiéru. Ústředním tématem jsou letos úspory energií, které budou k vidění prakticky na všech stáncích vystavovatelů, v nezávislých odborných poradenských centrech, a v neposlední řadě také v odborném doprovodném programu.

Publikováno: 3. 4. 2011, Autor: Lindab (text a foto) , Profil autora: Redakce