reklama

Isover CZ vás zve na veletrh IBF 2011

Zveme vás na Mezinárodní stavební veletrh IBF 2011, který se bude konat na brněnském výstavišti od 12. 4. – 16. 4. 2011. Navštivte výstavní expozici společnosti Saint-Gobain Isover CZ s.r.o., stánek 108, pavilon V. Na stánku budete mít možnost seznámit se s novinkami v sortimentu stavebních izolací Isover, využít poradenství odborných pracovníků společnosti a také získat řadu informačních materiálů nejen k produktům, ale také k nízkoenergetické a pasivní výstavbě.

Isover CZ vás zve na veletrh IBF 2011

Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. vás také zve při příležitosti Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2011 na odbornou konferenci.

Konference Výstavba, podpora a užívání energetický úsporných budov v ČR se koná ve čtvrtek 14. 4. 2011 od 10:00 do 13:00 hodin na brněnském Výstavišti v sálu Morava v pavilonu A3. Hlavním tématem konference bude vývoj a stav nové legislativy v oblasti nízkoenergetických a pasivních staveb, konkrétní příklady realizací či rekonstrukcí, odlišnosti pasivních domů oproti běžné výstavbě, kvalitní a moderní technologie a výrobky pro pasivní domy, dotace a v neposlední řadě také komfort bydlení v pasivním domě z pohledu samotných uživatelů. Jednotlivé přednášky jsou vedeny významnými odborníky z oboru.

Isover CZ vás zve na veletrh IBF 2011
Isover CZ vás zve na veletrh IBF 2011

V rámci veletrhu IBF 2011 proběhne ve čtvrtek 14. 4. 2011 v 16:00 na stánku Isover slavnostní vyhlášení vítěze soutěže Kill the bill s předáním hlavní výhry. Výherce obdrží zdarma výrobky pro rekonstrukci svého domu od firem Isover, Weber a Glass Solutions patřících do francouzského koncernu Saint-Gobain.

Isover bude na veletrhu IBF prezentovat unikátní a na českém trhu jedinečný Katalog pasivních domů. V Katalogu naleznete 60 projektů a vizualizací pasivních domů od zhruba třiceti významných českých architektů a architektonických kanceláří specializujících se na tuto oblast. Prezentovány jsou pasivní domy rodinné i bytové. Katalog bude možné zakoupit přímo na veletrhu.

Více informací na www.isover.cz.

Publikováno: 6. 4. 2011, Autor: Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce