reklama

Společnost Regulus vás zve na SHK Brno

Přijďte nás navštívit na Výstavě SHK Brno, která probíhá ve dnech 12.-16. 4. 2011. U našeho stánku v hale F si budete moct zblízka prohlédnout solární systémy, moderní tepelná čerpadla, centrální rekuperační jednotky a akční sestavy + další výrobky.

Společnost Regulus vás zve na SHK Brno

Mezi exponáty budou vystaveny:

  • Sestavy se solárními systémy využívající moderní sluneční kolektory KPG 1, sloužící k přípravě teplé vody a přitápění pro domácnosti.
  • Solární sestavy s krbovými vložkami se zabudovanými teplovodními výměníky, umožňující připojení slunečních kolektorů pro ohřev teplé vody.
  • Systémy odkouření plynových kondenzačních kotlů a kotlů s nuceným odtahem spalin. Mezi novinkami se objeví i systémy pro odkouření kaskád plynových kondenzačních kotlů.
  • Čerpadlová termostatická skupina THERMOVAR LK 810 pro řízení minimální teploty zpátečky kotlů na tuhá paliva.
  • Nová řada expanzních nádob na pitnou vodu s výměnnou membránou.
  • Inteligentní regulátor IR12 - ten je schopen řídit až tři tepelná čerpadla CTC v kaskádě, ohřev TV a solární systém. Součástí regulátoru je internetový webserver.
  • Termostatický ventil TSV3 na regulaci teploty zpátečky ke kotlům na tuhá paliva.
  • Zásobník 120l s integrovaným výměníkem 1,2 m2.
K dispozici budou i naši odborníci, se kterými budete moci konzultovat výhody a nevýhody využití alternativních způsobů vytápění a možnost získání státních dotací na výrobky značky Regulus.
Společnost Regulus Vás zve na SHK Brno
Společnost Regulus Vás zve na SHK Brno

Společnost Regulus je 100% česká firma působící na trhu již od roku 1992 zabývající se tepelnými čerpadly, solárními systémy a větráním s rekuperací tepla. Naše tepelná čerpadla vynikají vysokou účinností a nízkou hlučností. Kvalitní technologie švédských tepelných čerpadel CTC garantuje dlouholetý a bezporuchový chod navíc naše letité zkušenosti se solárními systémy a kombinacemi tepelných čerpadel se solárními kolektory vedli až k tomu, že se Regulus stal dominantní firmou na trhu topenářské techniky s výrobky využívající obnovitelné zdroje energie.

Více informací naleznete na www.regulus.cz

Publikováno: 7. 4. 2011, Autor: Regulus (text a foto), Profil autora: Redakce