reklama

Novinka na trhu - Chodník v prášku

Naše republika je od nepaměti národem kutilů a mnozí majitelé rodinných domků, zahrádek a bazénů tak jistě uvítají novinku roku 2011 od společnosti LEAR, a.s. – chodník v prášku. Výrobek je určen především širokému okruhu domácích kutilů a všech, kteří mají zájem vytvořit jedinečný, vysoce dekorativní a zároveň bezpečný povrch kolem svého bazénu a na schodech nebo dětskou hrací plochu pro své nejmenší.

Novinka na trhu - Chodník v prášku

Základem výrobku je pružná pryžová drť s polyuretanovým pojivem, která ve finální podobě vytvoří odolný, neklouzavý a měkký povrch. Jeho velkou výhodou je, že v zimě nepromrzá.

Novinka na trhu - Chodník v prášku od LEAR
Novinka na trhu - Chodník v prášku od LEAR

Celý systém Unixin Grip Bezpečný povrch, přezdívaný „chodník v prášku“, je unikátní především díky své jednoduchosti při přípravě a následné aplikaci, kterou zvládne téměř každý. Smícháte dvě složky (mimochodem připravené ve správných poměrech v balení přímo od výrobce, takže není potřeba něco odvažovat a měřit) a promísíte je běžným vřetenovým míchadlem. Tato licí hmota se dále zpracovává obdobným způsobem jako beton. Základní černý odstín lze probarvit na různé odstíny pomocí pigmentů Uni-Color.

Zákazníci jsou nadšeni z toho, že si mohou sami a dle své vlastní fantazie navrhnout a vytvořit v podstatě jakýkoliv tvar chodníku nebo hrací plochy pro své děti a vnoučata.

Více informací naleznete na www.lear.cz

Publikováno: 10. 4. 2011, Autor: LEAR, a.s. (text a foto) , Profil autora: Redakce