reklama

LEAR, a.s vás zve na veletrh IBF

Dovolujeme si vás pozvat na veletrh IBF, který se koná ve dnech 12. – 16. dubna 2011v Brně. Pro všechny zájemce bude v rámci veletrhu připravena prezentace novinky zvané "Chodník v prášku". Všichni jsou srdečně zváni…

LEAR, a.s vás zve na veletrh IBF

Novinka společnosti LEAR, a.s. – Unixin Grip Bezpečný povrch, jejíž prodej byl zahájen 23. března 2011, zaznamenala velký ohlas mezi spotřebiteli. Tento „chodník v prášku“ – jak ho někteří zákazníci nazývají - má široké možnosti použití: například na okraje kolem bazénů, horní hrany schodů, dětské hrací plochy či zahradní chodníčky.

Výrobek je samozřejmě možné zakoupit v prodejnách typu stavebniny, obklady a dlažba, případně potřeby pro kutily. Zákazníci jsou nadšeni především z toho, že si mohou sami a podle své vlastní fantazie vytvořit v podstatě jakýkoliv tvar chodníku nebo hrací plochy pro své nejmenší.

LEAR, a.s Vás zve na veletrh IBF
LEAR, a.s Vás zve na veletrh IBF
LEAR, a.s Vás zve na veletrh IBF
LEAR, a.s Vás zve na veletrh IBF
LEAR, a.s Vás zve na veletrh IBF
LEAR, a.s Vás zve na veletrh IBF

Jsme tradičním výrobcem lepidel již více než šedesát let. V současnosti vyrábíme a prodáváme lepidla rozpouštědlová (stříkatelná i stěrková), disperzní, tavná i vteřinová. Kvalita námi nabízených výrobků si v ničem nezadá i s tou nejsilnější evropskou konkurencí. Samozřejmou součástí naší nabídky je také kompletní poradenský a dodavatelský servis. Výroba a prodej lepidel jsou certifikovány podle ČSN EN ISO 9001.

Historicky patříme mezi výrobce lepidel pro obuvnický a čalounický průmysl, nově se ale firma profiluje i v mnoha dalších progresivních oborech, jakými jsou např. automobilový průmysl, papírenský průmysl, povrchová úprava dřeva, pokládka parket a podlahovin a další.

Naše dlouholeté zkušenosti jsou využívány i při vývoji nových typů lepidel. Kromě základních typů jsou podle požadavků odběratele nabízeny také varianty lišící se viskozitou, charakterem, rychlosti lepení, ale třeba i teplotní odolností lepeného spoje.

Kromě spokojenosti zákazníka klademe velký důraz také na ekologii, které je přizpůsoben celý výrobní chod společnosti, založený na bezodpadové technologii.

Základní poslání firmy: LEAR, a.s. hledá pro zákazníky nejpřímější cestu, jak řešit úkoly spojené s lepením. Pomáháme spojit i zdánlivě nespojitelné. Připravujeme individuální produkty, dodáváme je rychle a nehledíme při tom na velikost objednávky. K tomu využíváme všechny znalosti a zkušenosti, které máme a které pro naše zákazníky stále získáváme.

Více informací naleznete na www.lear.cz

Publikováno: 11. 4. 2011, Autor: LEAR, a.s. (text a foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.