reklama

3D server AEC-DATA

Společnost SOFTconsult spol. s r.o. seznámila veřejnost s projektem AEC-DATA poprvé v roce 1996. Od tohoto roku připravuje pro širokou obec uživatelů AEC/CAD, 3D modely konkrétních tuzemských i zahraničních výrobců. Od roku 1996 naše společnost vydala přes 100 titulů CD s daty pro AEC/CAD software a více než 40 prezentačních CD výrobců z oblasti výrobků pro zařizování interiérů a stavebnictví.

3D server AEC-DATA

Od 6.6.2011 představujeme novou verzi 3D serveru www.aec-data.com ,který je jedním z pilířů projektu. Nové nápady a inovace daly vzniknoutunikátnímu projektu pro volné stahování objektů, který svým uživatelůmposkytne zjednodušený přístup ke 3D modelům s komfortním a rychlýmstažením vybraných objektů do počítače. Téměř neomezené možnostiinternetu nám umožní připravit i další aplikace, které zajistí v rámciprojektu efektivní propojení mezi zadavatelem návrhu, dodavatelemvýrobků a zhotovitelem návrhu. Naším cílem je kontinuální spolupráce svýrobci interiérového vybavení a stavebních materiálů, se zajištěnýmpropojením na uživatele z řad architektů, projektantů a interiérovýchstudií. Přidanou hodnotou uceleného projektu www.aec-data.com jerozšíření servisu zaměřeného na konečného zákazníka. Protože právěsprávné využití všech možností, které nabízí aplikace využívajících 3Ddata, je zárukou větší atraktivity při prezentaci výrobků.

3D server AEC-DATA
3D server AEC-DATA
3D server AEC-DATA
3D server AEC-DATA

Profesionálům přinášíme komfortní uživatelskou službu přímého stažení ainstalace dat ze serveru www.aec-data.com přímo na počítač. Přehlednost zaručuje jednoduchou orientaci i pro méně zkušené uživatele, navíc s možností zcela zdarma a nezávisle vyzkoušet program AEC-DATA download pro hromadné stahování dat. Data jsou připravena pro softwarové komunity Arcon, 3D-Studio a AutoCAD v nabídce Economy, Standard a LUX. 3D server www.aec-data.com je připraven také v anglické a německé jazykové mutaci.

Věříme, že se vám podaří nalézt volnou chvilku na seznámení s novoupodobou serveru www.aec-data.com

Publikováno: 18. 6. 2011, Autor: SOFTconsult spol. s r.o.(text a foto) , Profil autora: Redakce