reklama

Internetové stránky ytong.cz v novém kabátě

Společnost Xella CZ spustila své internetové stránky ytong.cz ve zbrusu novém designu. Domovský web, který dostal kromě nového kabátu také injekci v podobě unikátního obsahu, nabídne odborné i laické veřejnosti komplexní informace o nabízeném sortimentu produktů, službách YTONG nebo zajímavých referenčních stavbách. Odborníkům i laikům web dále poskytne řadu materiálů ke stažení, stavební postupy v podobě videí nebo technické materiály k produktům či stavebním řešením.

Internetové stránky ytong.cz v novém kabátě

Redesignem webu společnost Xella CZ zareagovala na rostoucí návštěvnost a stále se zvyšující nároky uživatelů. Web je proto založen na moderních technologiích respektujících současné trendy a rozšiřující se možnosti v oblasti internetových prezentací. Je přehlednější a uspořádán do kategorií podle jednotlivých skupin uživatelů, kteří web navštěvují. Do popředí zájmu se dostal samotný uživatel a návštěvník webu, kterému je obsah předkládán ve srozumitelnější podobě a v příjemném intuitivním prostředí. S tím souvisí uživatelská přívětivost webu a zjednodušená navigace na stránkách, kdy návštěvník díky čtyřem tematicky zaměřeným sekcím (Individuální stavebník, Projektant/Architekt, Realizační firma a Stavebniny) velmi rychle najde to, co skutečně potřebuje.

Internetové stránky ytong.cz v novém kabátě
Internetové stránky ytong.cz v novém kabátě

Společně s redesignem vzhledu YTONG připravil také řadu obsahových novinek. Pro individuální stavebníky a stavební firmy je k dispozici kompletní nabídka sortimentu produktů a služeb s nově zpracovanými výhodami materiálu Ytong, Nejvýhodnější nabídka a dvě zcela nové sekce webu. První z nich je „Průvodce stavbou“, kde se návštěvníci mohou podívat na zajímavá videa s pracovními postupy, druhá sekce „Rekonstrukce“ obsahuje kreativní a nápaditá řešení interiéru při využiti stavebního systému Ytong. Do sekce určené pro realizační firmy jsou zařazeny informace k certifikaci stavebních společností a také nové ukázky referenčních staveb.

Nový web je samozřejmě propojen se sociálními sítěmi. Přesněji se sociální sítí Facebook a YouTube. Pro uživatele Facebooku je YTONG dostupný na stránce „Pomáháme stavět“, pro příznivce video obsahu jsou všechna videa z produkce společnosti umístěna na YouTube, přesněji na tzv. video kanále s názvem „ytongvideo“.

Nový web naleznete na známé adrese www.ytong.cz.

Publikováno: 19. 9. 2011, Autor: Xella CZ (tisková zpráva), Profil autora: Redakce