reklama

Nejlepší výrobce stavebnin roku 2010

Společnost DITON s.r.o. se stala již podruhé nositelem významného a prestižního titulu „Nejlepší výrobce stavebnin“. K ocenění za rok 2009 tentokrát přidala i titul za rok 2010. Firma, jež má dvanáctiletou historii a patří mezi nejvýznamnější výrobce betonových výrobků, se specializuje na výrobu venkovní betonové dlažby a prvků zahradní architektury.

Nejlepší výrobce stavebnin roku 2010

Soutěž každoročně vyhlašuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví České republiky, ÚRS a odborným časopisem Stavebnictví. Toto prestižní ocenění přináší pro každého vyznamenaného vysoce kladné hodnocení jeho práce a jím nabízeného sortimentu.

Společnost DITON s.r.o. působí na našem trhu od roku 1999 a od založení se díky svému portfoliu výrobků a stylu práce dostala v oboru mezi hlavní hráče na trhu. Díky propracovanému systému řízení výroby a nejmodernějším technologiím vyrábí firma jednu z nejkvalitnějších betonových dlažeb na našem trhu. Ve výrobním programu společnosti je ovšem pamatováno i na další betonový sortiment. Mezi výrobky společnosti patří především barevné a tvarově rozmanité betonové dlažby. Firma má ve své nabídce také výrobky zahradní architektury.

Nejlepší výrobce stavebnin roku 2010: DITON
Nejlepší výrobce stavebnin roku 2010: DITON

Cílem soutěže je upozornit odbornou i laickou veřejnost na nejmodernější výrobní provozy a závody průmyslu stavebních hmot v České republice s jejich progresivními výrobky pro stavebnictví a ostatní průmysl. Současně ukázat, že i výroba stavebních hmot a materiálů může být z hlediska ochrany prostředí šetrná, moderní a úsporná.

Mezi hlavní hodnotící kritéria soutěže patří ekonomická úspěšnost a silná pozice na trhu, energetická nenáročnost výroby, dosahování kvality výroby, zlepšování životního prostředí a řešení odpadového hospodářství, stav v zavádění systému řízení výroby a výrazná investiční činnost do výrobních závodů a provozů v posledních třech letech.

Dle organizátorů soutěže je firma DITON s.r.o. silná ve všech těchto kritériích a příkladně ukazuje, že i výroba stavebních hmot a materiálů může být ohleduplná k životnímu prostředí, šetrná a přitom moderní a úsporná.

Více na www.diton.cz.

Publikováno: 14. 10. 2011, Autor: DITON s.r.o. (tisková zpráva), Profil autora: Redakce