reklama

PASO - váš tekutý instalatér

U nás se vždy říkalo, že jakmile jsou cítit odpady, bude pršet. Nevím, co je na tom rčení pravdy, ale občas můžou zápach způsobit prostě jen ucpané odpadní trubky. Běžným provozem dochází k usazování nečistot, jako jsou mastnota a vlasy. Pokud má někdo ve vaší rodině obzvlášť dlouhé vlasy (tak jako já), určitě si často všiml namotaných chuchvalců na mřížce odtoku a delší doby vypouštění vody z vany. Proto je nutné se důkladněji věnovat čištění odpadů.

PASO - váš tekutý instalatér

Čistič odpadů PASO: toreador v odpadu

Když sa řekne PASO, vzpomenu si na vášnivý a živelný tanec paso doble. Tanečník zde znázorňuje vítězný boj toreadora s býkem v aréně. Pokud budete pozorovat, jak pracuje profesionální čistič odpadů PASO od společnosti Marca, uvidíte také rej. Protože PASO PROFESIONAL zcela uvolňuje všechny typy potrubí a odpadů, včetně těch z PVC, bezpečně a pohodlně díky gelové formuli na bázi hydroxidu sodného. Rozpouští všechny organické materiály, aniž by narušoval potrubí, a to s nebývalou silou.

Čistič odpadů PASO: toreador v odpadu
Čistič odpadů PASO: toreador v odpadu
Čistič odpadů PASO: toreador v odpadu
Čistič odpadů PASO: toreador v odpadu

Biologický čistič odpadů

Vynikajícím pomocníkem je také PASO biologický čistič odpadů. Díky svému složení na bázi enzymů ničí přirozeným způsobem organické nečistoty, které ucpávají potrubí a odstraňuje původce zápachu. Pravidelné používání vytváří biofilm na vnitřní straně potrubí, který ničí organický odpad ukládaný na stěně potrubí a tím předchází ucpání trubek.

Způsob použití

A použití je opravdu jednodušší, než naučit se onen zmíněný tanec. Ke zvládnutí paso doble budete pravděpodobně potřebovat učitele tance, který vás bude nějaký ten den učit a mučit. Ovšem k použití PASA čističe odpadů žádného instalatéra rozhodně nepotřebujete. Zvládnete to sami. Při použití PASO PROFESIONAL otevřete bez stlačení láhev a pomalu a postupně nalijte asi polovinu obsahu láhve přímo do potrubí. Nechejte působit cca 30 minut. Naplňte dřez po okraj teplou vodou, po té vytáhněte zátku a vypusťte. V případě velkého ucpání aplikujte postup ještě jednou. Pokud ucpání potrubí a odpadu přetrvává, nechte působit osm hodin (během noci).

Způsob použití
Způsob použití
Způsob použití
Způsob použití

V případě akutní pomoci stačí propláchnout potrubí teplou vodou, nalít do odpadu 3 uzávěry (asi 40ml roztoku) PASO biologického čističe a nechat působit 4 až 6 hodin. Postup je nutno opakovat 5 dní po sobě. Pro údržbu nalijte do odpadu 3 uzávěry (40 ml) každé 2 týdny. V případě přetrvávajícího zápachu opakujte postup každý týden.

Jakmile máte všechny odpady v bytě volně průchozí a nepáchnoucí, můžete se klidně vrhnout do tance a zapojit do toho celou rodinu. A pro větší zábavu si role tanečníka a tanečnice, která zde znázorňuje tři prvky - toreadorův šátek, býka a také toreadorovu přítelkyni, vyměňte….

Veškeré produkty společnosti Marca naleznete na www.marcacz.cz.

Publikováno: 24. 10. 2011, Autor: Pavla (text), Marca (foto), Profil autora: Redakce