reklama

Livetherm na Aquathemu

BETONOVÉ STAVBY - GROUP s. r. o. Klatovy vás srdečně zvou na 18. mezinárodní odborný veletrh vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky AQUA-THERM PRAHA 2011, které se konají ve dnech 22. - 26. listopadu 2011 v PVA Letňany. Informace nejen o systému LIVETHERM naleznete v hale č. 6, stánek 633.

Livetherm na Aquathemu

Hledáte vhodný systém vytápění pro váš dům? Chcete získat informace o nejnovějších trendech a technologiích v oboru TZB? Na veletrhu Aqua-therm najdete největší koncentraci obchodníků a výrobců vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky v ČR. A nejen to - Přijďte se podívat na akci, kde najdete inspiraci, rady i náměty jak uspořit!

Firma BETONOVÉ STAVBY KLATOVY s.r.o. vznikla v roce 1993 jako převážně výrobní firma na výrobu drobného betonářského zboží (zdících tepelně-izolačních tvárnic systému IZO PLUS, nosných tvárnic, příčkovek a bednících dílců, stropních konstrukcí BS PLUS a BS PLUS MAX, (od roku 2003 inovovaných v systémy BSK – PLUS, BSK – STANDARD a BSK – MAX), betonových lehčených komínů BLK a okrasných prvků zahradní architektury) a betonových směsí.

Společnost působí v rámci výroby a dodávek betonářského zboží jako významný producent tohoto druhu po celém území České republiky. V nabídce firmy jsou i projektové práce, firma disponuje vlastní nabídkou typových projektových dokumentací.

Publikováno: 21. 11. 2011, Autor: Betonové stavby - Group s.r.o. (text + foto), Profil autora: Redakce