reklama

Baumit Akademie

Oblíbený cyklus seminářů o zateplování a fasádních systémech, pořádaný společností Baumit, seznámí účastníky s nejnovějšími trendy a poznatky v oboru. Letošní Baumit Akademie představí např. nový vzorník barev na fasády, revoluční řešení v zateplování nebo možnosti dodatečného zateplení na již zateplenou fasádu. Cyklus seminářů začíná již 24. 1. 2012 a zájemci mohou využít poslední volná místa. Účast je zcela bezplatná.

Baumit Akademie

Baumit Akademie bude probíhat v šesti městech České republiky od 24. 1. do 1. 2. 2012, první setkání se uskuteční v Národní technické knihovně v Praze – Dejvicích, následuje Brno, Liberec, Plzeň, Ostrava a Hluboká nad Vltavou. Hlavním tahákem pro odbornou i laickou veřejnost bude představení nejbohatšího vzorníku na fasádní barvy Baumit Life s paletou 888 odstínů. Dalšími příspěvky budou např. problematika spolehlivosti a kotvení zateplovacích systémů, nové postupy v zateplování a jiná zajímavá témata.

Poslední volná místa čekají na rezervaci

Semináře jsou zahrnuty v programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT a ČKA. Baumit Akademie 2012 navazuje na loňský úspěšný ročník seminářů o zateplování a fasádách.

Pokud se chcete dozvědět aktuální informace a poznat trendy v zateplování a fasádních systémech, anebo se zapojit do diskusí na odborná témata, zaregistrujte se prostřednictvím e-mailu BaumitAkademie@baumit.cz nebo telefonicky na čísle 724 557 325. Podrobnosti o programu Baumit Akademie 2012 v jednotlivých městech naleznete na stránkách www.baumit.cz nebo www.baumitakademie.cz.

Publikováno: 23. 1. 2012, Autor: Baumit (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce