reklama

Tondach na Veletrhu Střechy Praha 2012

Zveme vás na expozici TONDACH na mezinárodním veletrhu STŘECHY PRAHA 2012, který se bude konat na výstavišti v Praze - Letňanech ve dnech 8. - 11. února 2012. Stánek TONDACH č.325 naleznete v hale č.3.

Tondach na Veletrhu Střechy Praha 2012

Krátce o veletrhu:

14. ročník mezinárodního veletrhu Střechy Praha proběhne 8. – 11. února 2012 ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Návštěvníci na veletrhu naleznou širokou nabídku od střešních krytin, nosných konstrukčních systémů, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, výrobků pro půdní vestavby a obvodových plášťů po nářadí a nástroje, techniku, osobní pracovní vybavení nebo realizační firmy s nabídkou pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Zajímavá bude nabídka alternativních zdrojů energie od fotovoltaiky, solární termiky po tepelná čerpadla. Celým veletrhem se pak bude prolínat téma úspor energií.

Na veletrhu budou fungovat širokospektrá bezplatná odborná poradenská centra, kam mohou všichni návštěvníci přijít konzultovat své problémy, projekty či nápady, a nechat si poradit s výběrem toho správného produktu či dodavatele služeb.

O Společnosti TONDACH

TONDACH Česká republika s.r.o. je největším výrobcem pálených střešních tašek v České republice. Nabízí unikátní systém rekonstrukce střech, střešní solární systém TONDACH Solar, originální střešní doplňky TONDACH Tuning a cihly Keratherm. Na své výrobky poskytuje unikátní záruku all inclusive na 33 let. Kromě pálených střešních tašek vyrábí i pálené cihly Keratherm.

www.tondach.cz

Publikováno: 1. 2. 2012, Autor: Denisa (text), Tondach (foto), Profil autora: Redakce