reklama

HPI vás zve na veletrh

Společnost HPI - CZ, která na trh dodává montážní příslušenství pro všechny druhy střešních krytin, pro kontaktní zateplovací systémy a pro vnitřní stavbu, si vás dovoluje pozvat na veletrh Střechy Praha ke stánku č. 207 , který se bude konat 8. až 11. února 2012 v moderním výstavním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

HPI vás zve na veletrh

Ve stánku 207 společnosti se můžete seznámit nejen s novinkami, které HPI-CZ připravila pro tento rok, ale také se dozvědět veškeré informace spojené se střechou či zateplením.

Hlavním přínosem 14. ročníku odborného veletrhu Střechy Praha je možnost vidět nabízený produkt na vlastní oči, snadnější srovnání s konkurenční nabídkou a dále možnost konzultovat výběr produktu či služby přímo se špičkovými odborníky, kteří jsou na veletrhu osobně přítomni.

Naleznete zde širokou nabídku od střešních krytin, nosných konstrukčních systémů, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, výrobků pro půdní vestavby a obvodových plášťů po nářadí a nástroje, techniku, osobní pracovní vybavení nebo realizační firmy s nabídkou pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Zajímavá bude nabídka alternativních zdrojů energie od fotovoltaiky, solární termiky po tepelná čerpadla. Celým veletrhem se pak bude prolínat téma úspor energií.

www.hpi-cz.cz

Publikováno: 3. 2. 2012, Autor: Pavla (text), Pavel (foto), Profil autora: Redakce