reklama

Ursa Vás zve na veletrh Střechy Praha

Srdečně vás zveme k návštěvě mezinárodního veletrhu Střechy Praha 2012, který se koná ve dnech 8. až 11. 2. 2012 v Pražském veletržním areálu Letňany. Společnost URSA se těší na vaši návštěvu u stánku č. 342.

Ursa Vás zve na veletrh Střechy Praha

Letošní ročník veletrhu Střechy Praha se uskuteční v souběhu se 7. veletrhem dřevostaveb For Wood. Vedle četných a zajímavých expozic jsou pro návštěvníky připraveny i přednášky předních českých odborníků, bezplatná poradenská centra i rozptýlení v podobě soutěží o hodnotné ceny.

Na veletrhu naleznete širokou nabídku od střešních krytin, nosných konstrukčních systémů, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, výrobků pro půdní vestavby a obvodových plášťů po nářadí a nástroje, techniku, osobní pracovní vybavení nebo realizační firmy s nabídkou pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Zajímavá bude nabídka alternativních zdrojů energie od fotovoltaiky, solární termiky po tepelná čerpadla. Celým veletrhem se pak bude prolínat téma úspor energií.

O Společnosti URSA

Společnost URSA CZ s.r.o. je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních izolací na českém trhu. Od roku 2003 je URSA součástí evropské skupiny URALITA, působící v oblasti výroby a distribuce stavebních materiálů.

URSA dodává tepelné izolace ze skelné vlny URSA GLASSWOOL, dále izolaci z extrudovaného polystyrenu URSA XPS a také uživatelsky příjemnou, tepelnou, akustickou a protipožární minerální izolaci PureOne. Nabízí také systém pro tepelné izolace v oblasti TZB a průmyslu URSA TECH.

www.ursa.cz, www.pureone.cz

Publikováno: 4. 2. 2012, Autor: Ursa CZ (text), Pavel (foto), Profil autora: Redakce