reklama

Chladničky Fagor mezi nejlepšími

Asociace spotřebitelů Španělska provedla důkladnou analýzu sedmnácti kombinovaných chladniček s beznámrazovým systémem No Frost, všechny v energetické třídě A+ nebo A++. Spotřebiče byly testovány z nejrůznějších hledisek.

Chladničky Fagor mezi nejlepšími

Chladnička FAGOR FFJ6925 byla touto asociací vyhodnocena mezi nejlepšími a pro spotřebitele označena jako „výborný nákup“, stejně tak model FFJ6925 X tj. v nerezovém provedení. Nejlépe byly tyto modely hodnoceny v kategorii kvality izolace, výkonu chlazení a zmrazování potravin – tj. klíčových parametrů každé chladničky – a spotřeby elektrické energie.

Chladničky Fagor mezi nejlepšími
Chladničky Fagor mezi nejlepšími
Chladničky Fagor mezi nejlepšími
Chladničky Fagor mezi nejlepšími

V tomto srovnání byla zvláštní pozornost věnována také jednoduchosti ovládání, pohodlnému otevírání a zavírání dveří, přístupu k zásuvkám a odkládacím deskám, kvalitě osvětlení a pod. Vedle těchto na první pohledem patrných kvalit výborně dopadly i další důležité parametry, jakými jsou mj. stabilita teploty v chladničce i mrazničce, ale i chladicí a mrazicí výkon spotřebiče. Oba modely tj. FFJ6925 v bílé barvě i FFJ6925 X v nerezu s ochranou proti otisku prstů jsou prodávány také v České republice.

Skupina Fagor

Skupina Fagor Electrodomésticos se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. V jeho portfoliu je dvanáct obchodních značek a svoje výrobky vyváží do 130 zemí světa. Je součástí MCC, největšího družstevního sdružení na světě.

Více na www.fagor.com.

Publikováno: 6. 2. 2012, Autor: Fagor (tisková zpráva), Profil autora: Redakce