reklama

Krinner zve na Dřevostavby

7. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií - to jsou Dřevostavby 2012. Konají se v termínu od 23.- 26.2.2012 v areálu Výstaviště v Praze Holešovicích.

Krinner zve na Dřevostavby

Společnost KRINNER vás co nejsrdečněji zve ke svému stánku č. 20, který se nachází v pavilonu E. Těšit se můžete jak na představení sortimentu, tak i na odborné rady a informace.

Firma KRINNER je původcem technologie zakládání na zemních vrutech. Své produkty neustále vylepšuje, a společně s tím se věnuje vývoji techniky pro jejich instalaci. Výrobek je chráněn patentem. KRINNER nastavuje nové standardy po celém světě svými inovativními myšlenkami.

Za zlomek času potřebný pro vykopání a vybetonování základů, založíme vaši dřevostavbu na zemních vrutech KRINNER. Základy je možné okamžitě zatížit, odpadá technologická přestávka při betonáži. Žádné kopání, betonování a odvoz vykopané hlíny. Vruty jsou testovány na tlakovou, tahovou i boční zátěž. Přesný výběr vhodného zemního vrutu proběhne na základě zkoušky únosnosti půdy přímo na vašem pozemku.

Krinner zve na Dřevostavby
Krinner zve na Dřevostavby
Krinner zve na Dřevostavby
Krinner zve na Dřevostavby

Veletrh DŘEVOSTAVBY má nespornou tradici a kvalitu, podpořenou vzrůstající návštěvností. Vystavovatelé jsou renomované firmy, které svou pravidelnou účastí potvrzují nejen své pevné postavení na trhu, ale také spolehlivé postavení veletrhu s náležitou zpětnou vazbou v podobě získání potřebných zakázek.

Veletrh DŘEVOSTAVBY je jedinečný svým rozsahem zaměření. Jeho hlavním cílem je popularizovat dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství. Holešovický veletrh DŘEVOSTAVBY poskytuje ucelené informace o využití dřeva a přírodních materiálů ve stavebnictví a zpracování těchto plně obnovitelných přírodních zdrojů.

Publikováno: 20. 2. 2012, Autor: Pavla (text), Krinner (foto), Profil autora: Redakce