reklama

Pražská energetika se bude prezentovat na jarních veletrzích

Pražská energetika si vás dovoluje pozvat na dva zajímavé veletrhy, které se budou konat v PVA EXPO Letňany. Ve dnech 13. - 16. 3. můžete navštívit stánek PRE na veletrhu ELECTRON a od 22. do 25. 3. na veletrhu bydlení FOR HABITAT.

Pražská energetika se bude prezentovat na jarních veletrzích

V expozici PRE si budete moci prohlédnout zajímavé exponáty, vyzkoušet si detektor pro vyhledávání objektů ve stěnách, stropech a podlahách nebo získat informace o produktech a službách. Pro návštěvníky je připravena také soutěž o úsporné světelné zdroje.Expozici PRE s číslem 1A10 najdete na tradičním místě u vchodu do haly č. 1.

V průběhu veletrhu ELECTRON bude v zadní části haly č. 1 probíhat prezentace elektromobility. I zde bude Pražská energetika zastoupena. K vidění bude nejen elektromobil CITROËN C-ZERO, ale budete moci nahlédnout také pod kapotu hybridních vozů Toyota Prius Hybrid a Toytota Prius Plug-in Hybrid. Na stánku uvidíte dále elektroskútr, elektromopedy, elektrokola a nebude chybět ani nabíjecí stanice, tzv. ePoint. Na venkovní ploše výstaviště si můžete naše elektrokola také vyzkoušet.

Publikováno: 11. 3. 2012, Autor: Pražská energetika (tisková zpráva), Profil autora: Redakce