reklama

Akční ceny kvalitních řezných nástrojů

Potřebujete bezpečný zasouvací nebo sklápěcí nůž? Chcete čistě a rychle odřezávat svařované švy podlahových krytin? Využijte jedinečnou příležitost k nákupu kvalitních produktů společnosti Techni Trade s akčními cenami a se slevou až 50 procent.

Akční ceny kvalitních řezných nástrojů

Společnost Techni Trade je výrobce a komplexní dodavatel řezných nástrojů a spotřebního materiálu vysoké kvality. Nabízí jak standardní řezné nástroje, tak nástroje vyráběné na zakázku. Čepelky a nože lze uplatnit téměř ve všech průmyslových odvětvích (např. v automobilovém, sklářském a plastikářském průmyslu). Kromě řezných nástrojů nabízí společnost také profesionální ruční nářadí a jako doplňkovou službu broušení a ostření strojních nožů. V současnosti je možné využít velmi výhodného výprodeje skladových zásob a akčních cen vybraných produktů.

Zasouvací bezpečnostní nůž

Pro přesné a bezpečné řezání je ideální Zasouvací bezpečnostní nůž HP 672. Bezpečnost při práci s nožem je zajištěna mechanismem, který zabraňuje vyklouznutí žiletky při razantnějším záběru. Nůž má gumovou ergonomickou rukojeť, která umožňuje jeho pevné uchopení při práci. Plnitelný dávkovač pojme až pět snadno vyměnitelných čepelí a součástí balení jsou další tři náhradní čepele. Při nákupu nyní ušetříte 120 korun.

Zasouvací bezpečnostní nůž
Zasouvací bezpečnostní nůž

Trimovací nůž

Při pokládce podlahových krytin je nepostradatelný Trimovací nůž pro začišťování svaru lina HM 888.

Trimovací nůž
Trimovací nůž

Jedná se o profesionální nůž pro podlaháře, který však ocení i domácí kutilové, protože velmi usnadňuje práci. Na noži je vyměnitelná distanční vidlice s variabilní výškou. Odřezávání krytiny se tak obejde bez poškrábání nebo jiného poškození povrchu pokládaného materiálu. Čepele 0,5 mm jsou vhodné zejména pro řezání PVC a čepele 0,7 mm pro řezání linolea a kaučuku. Snadného začištění svaru linoleových podlah dosáhnete s tímto nožem již ve dvou krocích: v prvním odstraníte přebytečné hmoty a v druhém kroku provedete zarovnání do úrovně linolea. Nyní až 600 korun sleva!!

Trimovací nůž
Trimovací nůž

Sklápěcí nůž Smart Edge

Dalším produktem, který je v současnosti zvýhodněn akční cenou, je Sklápěcí nůž Smart Edge HP 400. Má patentovaný odlehčený design a praktickou rukojeť z aluminia. Je opatřen bezpečnostní pojistkou a tlačítkem pro uvolnění čepelky, která se automaticky vysouvá při otevření nože. Pohotové použití sklápěcího nože umožňuje spona na uchycení za opasek. Prodává se v balení s jednou čepelí, ale je možné dokoupit i náhradní čepele. Vhodné čepele k tomuto produktu jsou TT184A, TT184B, TT184D. Při nákupu za akční cenu ušetříte přes 200 korun.

Sklápěcí nůž Smart Edge
Sklápěcí nůž Smart Edge

Akční ceny zboží platí až do vyprodání zásob. Kompletní nabídku akčních produktů naleznete na www.techni-eshop.cz.

Publikováno: 13. 3. 2012, Autor: Petr (text), Techni trade (foto), Profil autora: Redakce