reklama

Terče ARKIMEDE: Boky zahradní terasy nově v rozšíření stavebnice

Je jen málo příjemnějších věcí, než možnost v pěkném letním dni posedět s rodinou nebo přáteli na terase. Takový prostor zvoucí k posezení, odpočinku i zábavě lze snadno zrealizovat díky modulárním terasovým terčům ARKIMEDE, ze kterých terasu poskládáte jako stavebnici. Absenci boční stěny terasy vyřeší stejně snadno letošní novinka – sada pro realizaci boční pohledové strany. Jedná se o inovativní řešení umožňující uchycení obkladových materiálů různých tlouštěk.

i (Zdroj: HPI-CZ)
Set ARKIMEDE vyřeší realizaci boční pohledové strany terasy (Zdroj: HPI-CZ)

Realizace terasy na terčích je rychlá metoda umožňující v budoucnu stejně jednoduché rozebrání nebo opravu. Systém terasových terčů ARKIMEDE od HPI-CZ připomíná stavebnici, což ocení hlavně méně zkušení montážníci. Novinka, ARKIMEDE Set pro boční ukončení, doplňuje systém terasových terčů o inovativní řešení boku terasy. Používá se v případě, že chceme realizovat boční stěnu vyvýšených podlah, resp. teras, z terčů ARKIMEDE. Sada odpovídá systému ARKIMEDE jednoduchostí, nápaditostí i špičkovým zpracováním. Zahrnuje polypropylenové hlavové nástavce na terče, spodní nástavce a stavitelné držáky, které umožňují uchycení různých tlouštěk obkladových materiálů – od 8 až do 38 mm. Set ARKIMEDE pro boční ukončení zahrnuje 10 ks hlavového nástavce, 10 ks spodního nástavce, 30 ks stavitelných držáků.

StaffaPP_3_bn
ARKIMEDE Set pro boční ukončení terasy (Zdroj: HPI-CZ)
stranyTER09-1152_3B_2
Sada pro realizaci boční pohledové terasy (Zdroj: HPI-CZ)

O terasových terčích ARKIMEDE

Terasové terče ARKIMEDE jsou robustní polypropylenové podstavce, které konstrukci zahradní či střešní terasy ze samonosných dlaždic nebo terasových prken vyzvednou do potřebné výšky, takže ji neohrožuje vlhko a dobře větrá, navíc pod ní mohou vést nejrůznější rozvody. Terče ARKIMEDE výborně odolávají namáhání zatížením i nepříznivým vlivům venkovního prostředí, včetně prudkých změn teplot a UV záření. Přitom je konstrukce terasy z nich lehká, zbytečně nezatěžuje podklad a lze ji kdykoliv upravit nebo zcela rozebrat.

stranyTER09-1152_3B_2
i (Zdroj: HPI-CZ)
Konstrukce terasy z terasových terčů ARKIMEDE je lehká a lze ji kdykoliv upravit nebo zcela rozebrat

Novinku nabízí www.hpishop.cz, e-shop HPI-CZ, který je nově rozšířen nejen o terasové terče, ale také o stavební příslušenství pro omítky a zateplení.  

Publikováno: 7. 5. 2020, Autor: HPI-CZ (text a foto), Profil autora: Redakce