reklama

Knihy pro chvíle volna

Venku je sice již skutečné jaro, přesto nám volné chvíle o víkendu může vyplnit dobrá kniha. Pro ženy vybíráme z nabídky Levných knih titul Velká kniha pokojových rostlin, pro muže zas Chlapskou příručku a pro oba dohromady Zlatou knihu křížovek.

Knihy pro chvíle volna

Velká kniha pokojových rostlin

Díky této knize si můžete doma vytvořit překrásnou oázu zeleně! Praktický rádce pro všechny milovníky rostlin nabízí srozumitelné popisy druhů a odrůd. Každá rostlina je doplněná krásnou barevnou fotografií. Naleznete zde užitečné pokyny pro pěstování a péči, vypracované s ohledem na naše podmínky a nejpopulárnější druhy rostlin. Rejstřík českých a latinských názvů umožňuje rychle najít potřebné informace. Kniha obsahuje více než 300 druhů a odrůd popsaných v abecedním pořadí, 350 barevných fotografií a praktické rady pro pěstitele.

Velká kniha pokojových rostlin
Velká kniha pokojových rostlin

Chlapská příručka - Jak přežít v přírodě

Odvážný a dobře připravený kluk, který si ví rady v nebezpečné divočině, nebude mít při dobrodružství strach. Tato kniha o přežití, plná instrukcí a barevných ilustrací, naučí mladé, ale i ty škole dávno odrostlé, badatele čelit nebezpečí a v případě potřeby zachraňovat životy při víkendovém táboření i při treku nezmapovanou krajinou.

Chlapská příručka - Jak přežít v přírodě
Chlapská příručka - Jak přežít v přírodě

Zlatá kniha křížovek

Luštíte rádi křížovky? Doporučujeme vám svazek "Zlatá kniha křížovek", která obsahuje 448 klasických švédských křížovek na stránkách velikosti formátu A4. V tajenkách naleznete pranostiky, přísloví, dokončení rčení nebo vtipů, citáty, Murphyho zákony a další. Správné znění tajenek naleznete v zadní části svazku.

Nejen tyto představené tituly, ale spoustu dalších zajímavých knih naleznete na www.levneknihy.cz.

Publikováno: 19. 3. 2012, Autor: Levné knihy (text a foto), Schiedel (foto), Profil autora: Redakce