reklama

Zahrádkář č. 4/2012

Co nového ve světě Zahrádkáře v dubnu? Zahrádkář jako hlavní mediální partner představuje ojedinělý projekt parkového areálu v Praze Jenči. Hledáte kvalitní rady a doporučení? Nabízíme: Angrešty odolné chorobám, novinky mezi jabloněmi, hybridní rajčata, střídání zeleniny na záhonech, hlíznaté begonie, orlíčky, co pěstovaly naše babičky, alergenní rostliny, rady odborníků…. Zahrádkářka navštívila Galerii kraslic Libotenicích, naučí jak zdobit vajíčka, udělat labuť z pedigu a také se pustila do „jarního a velikonočního vaření“.

Zahrádkář č. 4/2012

Z obsahu Zahrádkáře:

Garden park Jeneč, fejeton V. Větvičky Hykianthos a Narkissos, Kalendárium – zahrada v dubnu, Angrešty se vracejí i do biozahrádek, Domácí novinky jabloní.

Zlepšení stanoviště pro pěstování révy, Hybridní tyčková rajčata, Střídání zeleniny na záhoně, Moravoseed – kvalita od šlechtitele, Pěstování fazolu, Zahradníkem v malém IV.

Hlíznatá begonie, Abeliophyllum distichum, Sukulenty do závěsných nádob, Orlíčky v zahradě, Řez kdoulovce, Co pěstovaly naše babičky.

Hmyz v zahradě, Rašení peren, Pranostiky dle A. Zárybnické, Alergenní rostliny II., Ovocnářská poradna J.Suse, Odpovídá rostlinolékař J. Rod, Zeptali jsme se V. Větvičky, Choroby a škůdci hortenzií, Zahrádkářské akce, Zámecké parky - Zruč nad Sázavou.

Z obsahu Zahrádkářky:

Z obsahu Zahrádkářky:
Z obsahu Zahrádkářky:

Za kraslicemi na Podřipsko, Polévky a Velikonoce, Labuť z pedigu, Jarní vaření a floristika, Zdobení voskem, Bylinky z květináče, Florentýnina zahrada v kuchyni, Věnce a věnečky.

V časopise najdete aktivační klíč k programu SADOVNICKÁ PROJEKCE MINI.

Vše o časopice a předplatném najdete na www.zahradkar.org

Publikováno: 30. 3. 2012, Autor: Časopis Zahrádkář, Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.