reklama

Zveme vás na veletrhy For Family

Od 12. 4. do 15.4. 2012 probíhá v Pražském veletržním areálu v Letňanech největší soubor jarních veletrhů FOR FAMILY 2012. Tato výstavní akce pro rodinu a volný čas zahrnuje veletrhy FOR KIDS, FOR SENIOR, FOR PETS a FOR TEENS. Pro návštěvníky je připraven i pestrý doprovodný program.

Zveme vás na veletrhy For Family

FOR KIDS:

Veletrh FOR KIDS je jediným odborným veletrhem v Čechách zaměřeným na děti. Nabízí průřez vším, co dětem zpříjemní a rodičům usnadní život. Letos jej poprvé doplní veletrh volnočasových aktivit a vzdělávání pro náctileté FOR TEENS. Založením tohoto veletrhu chtějí pořadatelé nabídnout dětským návštěvníkům do šestnácti let ucelený přehled zboží a volnočasových aktivit. Obě akce doplní také bohatý doprovodný i zábavný program.

FOR SENIOR:

Veletrh Senior svým zaměřením pokrývá všechny oblasti, které seniorům usnadní a zpříjemní život. Součástí veletržního dění je odborný doprovodný program i praktické ukázky pomůcek pro seniory.

FOR PETS:

Veletrh FOR PETS je odborný veletrh zaměřený na chov domácích zvířat. Orientuje se na veškerá domácí zvířata - psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce, hlodavce a akvaristiku. Na veletrhu jsou k vidění novinky a trendy v oblasti krmiv, veterinárních a kosmetických přípravků, chovatelských potřeb. Součástí veletrhu je také poradenství.

Více informací naleznete na www.forfamily.cz.

Publikováno: 13. 4. 2012, Autor: ABF (text a foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.