reklama

Pozvánka na výstavu KREATIVITA-HOBBY

Zveme vás na veletrh KREATIVITA-HOBBY 2012, který se uskuteční ve dnech 4. – 6. května 2012 na Výstavišti Praha – Holešovice.

Pozvánka na výstavu KREATIVITA-HOBBY

Veletrh je určen nejen pro všechny, kteří rádi tvoří a kutí pro radost sobě i druhým, ale i pro zahrádkáře, chataře a chalupáře. Najdete zde vše pro inspiraci i tvorbu, ať se již jedná o materiály, pomůcky, nářadí, literaturu či odbornou pomoc.

Sekce Kreativita

Sekce Kreativita je umístěna v pravém křídle Průmyslového paláce a je zaměřena na domácí tvorbu jako jsou pletení, háčkování, šití, vyšívání, malování, korálky, keramika, fimo, sušené květy, decoupage, scrapbooking, pedig, drátkování, dětská tvorba, výroba dárků, kreativní pomůcky, literatura, materiály a spoustu dalších.

Sekce Hobby

Sekce Hobby je umístěna v levém křídle Průmyslového paláce a je určena všem, kteří kutí, staví, rekonstruují či třeba jen zvelebují chatu, chalupu, dům, byt a zahradu. Najdete zde vše od nářadí, přes materiály, pomůcky, tradiční vybavení a odbornou pomoc, až po chalupářský nábytek, doplňky a věci určené k relaxaci na chalupě, chatě, zahradě či zahrádce.

Střední hala

Střední hala bude spojovacím článkem obou sekcí. Na pódiu bude probíhat doprovodný program, představí se vystavovatelé se svými novinkami, službami a radami. Představíme nové knihy a zajímavé hosty. Dále zde budou workshopy, kde si každý z vás bude moci vyzkoušet nové i staré techniky. Je připravený dětský koutek, kde si děti zahrají hry a naučí se tvořit společně s rodiči.

Střední hala zároveň bude laděna jako příjemná relaxační zóna s občerstvením v tradičním venkovském stylu, provoněná i praženou kávou či výborným štrúdlem.

Pro návštěvníky jsou zároveň připraveny zájezdy na daný veletrh. Již nyní se mohou zájemci hlásit na info@kreativita-hobby.cz. Vyjíždět budeme z několika měst České republiky. Více informací na www.kreativita-hobby.cz.

Publikováno: 2. 5. 2012, Autor: Kreativita-hobby (text a foto) , Profil autora: Redakce