reklama

Sobotní BAUHAUS - KNAUF párty

Společně s Bauhausem vás firma Knauf zve do oddělení nátěrů a barev na oslavu svých dvaceti let na trhu. Součástí oslav budou předváděcí akce vybraných produktů Knauf a dárky pro celou rodinu. Těšíme se na vás vždy od 10. do 17. hodiny.

Sobotní BAUHAUS - KNAUF párty

Termíny akcí

Prezentační blok začíná v každou celou hodinu (kromě poledne). Akce se konají v těchto termínech a místech:

 • 12.05.2012 Liberec
 • 19.05.2012 České Budějovice
 • 26.05.2012 Brno
 • 02.06.2012 Praha Pankráce
 • 09.06.2012 Praha Čestlice
 • 16.06.2012 Praha Dolní Chabry
 • Program

  Předváděcí akce jsou zaměřené na praktické použití univerzálních silikon akrylátových barev a laků Knauf TS Colors a na další rychlé "pomocníky" pro např. menší opravy prasklin, rychlá kotvení různých druhů materiálů v interieru i exterieru apod.

  Barvy pro každou plochu. Knauf TS Colors jsou universální silikon akrylátové barvy a laky určené na dřevo, beton i kov. Tyto speciální jednosložkové krycí barvy jsou vhodné do agresivního prostředí a lze je aplikovat i na plochy určené pod vodu, jako jsou například bazény, fontány apod. Kromě betonu je možné natírat rovněž dřevo a kov. Barvy mají atest na pitnou vodu a potraviny!

  Jak opravit prasklinu na zdi? RENOKITT – praktický domácí pomocník pro rychlé opravy prasklin v omítce, betonu, dřevě, sádře a jiných stavebních materiálech. Snadno zpracovatelný pružný tmel vyrobený na bázi sádry s extrémní přilnavostí a výbornou brousitelností. Jeho zpracování zvládne každý!

  Rychleschnoucí sádra. Pokud potřebujete velmi rychle připevnit v interiéru nějaký elektroinstalační materiál jako například kabel nebo novou zásuvku, pak je tu rychle tuhnoucí elektrikářská sádra Knauf Bau- und Elektrikergips.

  Cokoliv potřebujete rychle upevnit do zdiva, omítky a betonu. Za tímto účelem je tu rychletuhnoucí cement vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Spravujete díry, ukotvujete venkovní elektroinstalaci? Knauf Schnellzement je ideálním řešením!

  Veškeré informace se dozvíta na www.knauf.cz.

  Publikováno: 12. 5. 2012, Autor: Knauf (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce