reklama

Přijeďte za BARVAMI na HOBBY 2012

Měsíc květen bude již tradičně patřit na výstavišti v Českých Budějovicích jedné z nejpopulárnějších akcí svého druhu v celé České republice. V týdnu od 16. 5. do 20. 5. 2012 se zde bude konat výstava HOBBY 2012, celostátní svátek zahrádkářů, chovatelů, kutilů, stavebníků a všech, kteří se chtějí inspirovat, jak změnit, vylepšit a obohatit svůj dům, byt nebo chatu.

Přijeďte za BARVAMI na HOBBY 2012

Odborníci společnosti BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. zde budou jako každý rok připraveni odpovídat dotazy návštěvníků, které se každoročně týkají zejména způsobů aplikace jednotlivých druhů nátěrů a vhodného výběru barev na různé typy povrchů. Součástí prezentace společností bude nedílné předvádění práce s nátěrovými hmotami a také ukázky zajímavých nátěrů.

Stánek BAREV A LAKŮ najdete ve zcela novém pavilónu T1, kde vám členové technického servisu rádi představí kompletní sortiment malířských a fasádních barev, omítek, stěrek, laků, lazur, základních barev a emailů, speciálních přípravků, lepidel a mnoha dalších materiálů. Chybět zde nebudou praktické ukázky pracovních postupů, ani prezentace novinek pro rok 2012. Neváhejte a přijďte se poradit s odborníky a podívat se, co je nového ve světě nátěrových hmot.

Na setkání s vámi se na výstavě HOBBY 2012 těší BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o..

Publikováno: 13. 5. 2012, Autor: Barvy a laky Hostivař (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce