reklama

Už máte ten správný zámeček?

Konec prázdnin je na dohled. Podle některých dětí se tahle zpráva blíží tragédii, ale jiné už začínají být natěšené na kamarády. Jsou prý i takové, které vážně tvrdí, že i na to, co nového se naučí… Rodičům ovšem bez výjimky nastávají starosti se školními potřebami, sešity, penály, aktovkami. A taky s visacími zámky. Na co? Na to, aby právě ty jejich penály, bačkůrky či jiné věci ve školní skříňce nedobrovolně nezměnily majitele.

Už máte ten správný zámeček?

A nejde jen o školu: kdo nechce mít z potomka pecku, co žije jen virtuální život u počítače, podporuje jeho volnočasové aktivity. I u různých kluboven, kroužků a tělocvičen jsou šatny, kde dobrý visací zámek děti taky uplatní.

Visací zámky pro školáky
Visací zámky pro školáky

Každé ztráty je škoda

Do různých skříněk děti ukládají věci, na které jsme často těžce vydělali. A i když třeba řeknete, že jsou to prkotiny, pro dítě mohou být víc, protože si k nějaké podle nás celkem obyčejné mikině mohlo vytvořit zvláštní citové pouto. Nemluvě už o věcech, co do školy sice nepatří, ale děti je tam prostě stejně berou - tak už to vždycky bylo a tak to prostě pořád je.

I na zámky nově

Spolehlivý zámek přitom vůbec nemusí vypadat nudně. Firma TOKOZ a.s., která je největším českým výrobcem visacích zámků vedle standardních nabízí i něco přesně pro školáky: nové barevné visací zámečky. Můžeme tedy vybírat z široké škály barev i designu.

I na zámky nově
I na zámky nově
I na zámky nově
I na zámky nově

Jeden klíček ke všem pokladům

K některým zámečkům mají i sjednocení na jeden klíč. A to je velká výhoda, protože naši malí potomci už tak nosí spoustu nejrůznějších klíčů. Takhle si ve školní šatně i třeba v klubovně anebo v tělocvičně klíčky nepopletou. A kdyby jich snad bylo potřeba víc, v TOKOZu je umí udělat navíc – a to tedy opravdu u visacích zámků není běžné.

Více informací najdete na www.tokoz.cz.

Publikováno: 16. 8. 2012, Autor: Jiří Jan + Tokoz a.s. (text), Tokoz a.s. (foto), Profil autora: Redakce