reklama

Pama na Země živitelce

Pama, dovozce a distributor lehkých střešních krytin, si vás dovoluje pozvat na 39. ročník mezinárodní výstavy Země živitelka. Uskuteční se 30.8. - 4.9.2012 na českobudějovickém výstavišti. Její stánek najdete na výstavní ploše č. 306.

Pama na Země živitelce

O společnosti Pama, a.s.

Zaměřuje se na oblast lehkých sklolaminátových střešních krytin a prosvětlovacích profilů, polykarbonátových komůrkových a plných profilů a nadkrokevních tepelných polyuretanových izolací šikmých střech rodinných domů. V současnosti nabízí nejen obchodní, ale i konzultantské a realizační služby svázané se všemi nabízenými produkty. Více na www.pamaas.cz.

Země živitelka

Výstava je pořádána ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství, Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, Agrární komorou ČR a Potravinářskou komorou ČR, která přijala partnerství nad oborem potravinářství. Hlavní náplní výstavy je obnova a rozvoj venkova, rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství, služby pro zemědělství, tvorba a ochrana životního prostředí, ekologické technologie a stavby, alternativní zdroje energie, bioprodukty, výrobní a zemědělská družstva.

Publikováno: 29. 8. 2012, Autor: Pavla a Pama (tisková zpráva), Profil autora: Redakce