reklama

Sanytol kuchyňské mýdlo

Tak, odstavit polévku, zamíchat salát...a chce to kousek cibule. Není problém, cibule ve spíži je, jenže za chvilku se mám převléknout a odejít do divadla a co s rukama „vonícíma“ cibulí? Ať je drhnu, jak drhnu, cibulový odér ne a ne se pustit. V podobné situaci přichází ke slovu Sanytol desinfekční mýdlo, pohlcující pachy od firmy Marca.cz.

Sanytol kuchyňské mýdlo
Sanytol kuchyňské mýdlo
Sanytol kuchyňské mýdlo

Pokud jsem dřív potřebovala dostat z rukou pach cibule nebo třeba česneku, snažila jsem se vydrbat ruce mýdlem a kartáčkem a pak je mazala krémem. Při vaření bylo potřeba umýt si ruce i mezi krájením jednotlivých ingrediencí a přípravou nádobí, takže vůně nebyla to jediné, co bylo potřeba umýt. Když už se povedlo odér vydrbat, ruce byly i po aplikaci krému červené a nejradši bych je schovala do rukavic.

Krájet zeleninu nebo maso v rukavicích, jak mi radila kamarádka, jsem se nenaučila, to bych si asi ukrojila i prsty, takže jsem se snažila vždy jídlo připravit s předstihem, než někam půjdu. Jenže se dvěma malými dětmi běží minuty nějak rychleji a několikrát se mi stalo, že sotva jsem skončila s vařením, bylo potřeba někam jít a to hned. S kuchyňským mýdlem, které odstraňuje zápach potravin, už se nestresuju. Je šetrné ke kůži, stejně jako sanytol gel na ruce má dezinfekční účinky, přitom příjemně voní a pokožku nevysušuje, takže poté, co jsem jej vyzkoušela, jiné v kuchyni nepoužívám.

Publikováno: 3. 9. 2012, Autor: Petra (text a foto) , Profil autora: Redakce