reklama

Tendence 2012

Ve dnech 13. - 16. září se na Výstavišti Praha Holešovice koná 17. mezinárodní veletrh interiéru, designu, stolování, dekorace osvětlení, bytového textilu, doplňků a dárků TENDENCE 2012. Je ojedinělou událostí pro designéry, architekty a lidi s dobrým vkusem, protože zde renomované firmy představují poslední trendy, novinky a nápadité inspirace z oborů, které nás denně obklopují.

Tendence 2012

Tendence

Veletrh Tendence vznikl v roce 1995 sloučením veletrhů Silicium Bohemica, Dekora, Profi interiéry, Art Expo, Reality. Za svoji historii veletrh Tendence vystřídal různé areály, v současné době se veletrh koná na Výstavišti Praha – Holešovice. V rámci veletrhu Tendence se za celou historii konání prezentovalo celkem 5 619 firem, za posledních deset let veletrh navštívilo celkem 328 140 návštěvníků. Současná podoba veletrhu se vyprofilovala v jediný veletrh zaměřený na stolování, dekorace, bytový textil, dárky, lifestylové doplňky a svým zaměřením je určen především pro obchodníky, designéry a architekty. Více se dozvíte na www.tendence.eu.

Moderní ložnice

Projekt MODERNÍ LOŽNICE je novinkou letošního podzimního souběhu interiérových veletrhů. Jedná se o 1. ročník veletrhu vybavení ložnic a zdravého spánku. Tento veletrh vznikl vyčleněním jedné části tradičního interiérového veletrhu TENDENCE. Naleznete zde široký výběr různých druhů postelí ze všech materiálů. Od přírodního dřeva, přes kůži, látku, syntetické materiály až ke kovu. Dále povlečení, matrace a ostatní bytový textil.

Bonexpo

Veletrh BONEXPO je vždy pro návštěvníky jedinečnou příležitostí pro inspiraci při výběru dárkových a reklamních předmětů. V zastoupení známých firem jsou zde prezentovány firemní i osobní dárky a to nejen z oblasti papírenského zboží, bižuterie, květin, suvenýrů, ale také limitovaných edic a luxusních módních doplňků.

Bonexpo
Bonexpo

Světlo a design

Každoročně v rámci veletrhu Tendence prezentuje své novinky řada prestižních a designových firem z oblasti osvětlení. Právě pro tyto vystavovatele a zároveň na přání návštěvníků jsme připravili specializovanou výstavu, která představuje produkty vhodně doplňující souběžné interiérové veletrhy.

Thailand show

THAILAND SHOW 2012 je 1. veletrh thajského designu a lifestylu v České republice, kde více než šedesát thajských firem představí širokou škálu výrobků. Projekt připravilo Obchodní oddělení Velvyslanectví Thajského království ve spolupráci s Odborem podpory mezinárodního obchodu (DITP) thajského Ministerstva obchodu. Jeho cílem je vytvořit obchodní příležitosti a platformu pro spolupráci thajských vývozců s českými obchodními partnery a rovněž ukázat atraktivnost thajských výrobků na českém trhu. Přehlídka thajských výrobků bude prezentovat spojení jedinečného moderního designu a precizního řemeslného zpracování za použití exotických materiálů a kvalitních produktů.

Publikováno: 9. 9. 2012, Autor: Tendence (text a foto), Profil autora: Redakce