reklama

KM BETA vás zve na veletrh For Arch

KM BETA, ryze český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva a nejnověji i malt a omítek, letos od 18. do 22.9.2012 přivítá návštěvníky veletrhu FOR ARCH na stánku A11 v hale 1A. V letošním roce se tady KM BETA představí především jako výrobce stavebních materiálů pro kompletní řešení hrubé stavby. Novinkou jsou především podzimní akční slevy, jejichž platnost začíná právě v průběhu veletrhu. Poprvé mohou zájemci na veletrhu FOR ARCH vidět a vyzkoušet poslední novinku, dávkovač na lepidlo určený pro usnadnění práce a vyšší přesnost při zdění s vápenopískovými prvky KM BETA.

KM BETA vás zve na veletrh For Arch

KM BETA v současné době zastřešuje hned čtyři oblasti, které kompletně pokrývají hrubou stavbu včetně střechy a omítek – spolehlivý střešní systém, zdicí systém SENDWIX pro vysokou úsporu energií za vytápění, tradiční cihelný systém PROFIBLOK a nejnověji i široký sortiment maltových a omítkových směsí PROFIMIX. Kromě malt a omítek nabízí posledně jmenovaná značka také kvalitní cementové potěry a lepicí a stěrkovací hmoty.

KM BETA Vás zve na veletrh For Arch
KM BETA Vás zve na veletrh For Arch

Na stánku KM BETA budou připraveny i všechny letošní novinky, především nový zdicí prvek v systému SENDWIX s názvem THERM určený pro minimalizaci tepelných mostů a dále nový prvek ve střešním systému, taška kabelových prostupů pro elektrické připojení do podstřešní části. Úplně poprvé zde bude možné prohlédnout si a vyzkoušet aktuální novinku, dávkovač na lepidlo. Dávkovač usnadní práci a výrazně zvýší přesnost při zdění s vápenopískovými prvky KM BETA.

Více na www.kmbeta.cz.

Publikováno: 15. 9. 2012, Autor: KM BETA (text a foto), Profil autora: Redakce