reklama

SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. vás zve na veletrh FOR ARCH

SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. vás zve na veletrh FOR ARCH a FS-Days, který se koná 18. – 22.09.2012 na výstaviště Praha Letňany. Zde budeme v hale 6, stránek č. 36. Zde je taktéž zřízeno poradenské centrum v rámci projektu BEZPEČNÁ ZEMĚ společně s Cechem MZS-ČR a Ministerstvem vnitra. Máte jedinečnou možnost setkat se s odborníky a prodiskutovat veškeré dotazy a možnosti zabezpečení.

SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. vás zve na veletrh FOR ARCH

Využijte také jedinečné výstavní akce SHERLOCK, kdy budete moci získat výstavní EXTRA BONUS na pořízení bezpečnostních dveří SHERLOCK a také velmi výhodné pojištění od České Pojišťovny k tomu.

Charakteristika veletrhu:

Hlavní téma, které bude provázet celý veletrh, vzešlo z diskuze při uzavření dohody Evropského parlamentu a Rady pro energetickou náročnost budov. Podepsali Směrnici o energetické náročnosti budov. Směrnice má za úkol dosažení stavu, aby do roku 2020 byly realizovány pouze budovy, jejichž potřeba energie se blíží nule. Stejně jako toto moderní téma, se snaží veletrh svým profilem co nejvíce přiblížit novým trendům a situacím. Důraz kladený na úsporu energií ve stavebnictví bude hrát v následujících několika letech důležitou roli.

www.sherlock.cz

Publikováno: 16. 9. 2012, Autor: SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce