reklama

Rigips zve na konferenci Dřevostavby v praxi 6

Ve dnech 1.–2. listopadu 2012 se bude v hotelu Skalský dvůr u Bystřice nad Pernštejnem konat šestý ročník konference Dřevostavby v praxi. Zúčastněte se konference s několikaletou tradicí, která si klade za cíl spojovat profesionály z oblasti dřevostaveb, kteří mají co říct k aktuálním trendům a technologiím ve výstavbě a předávají si zkušenosti přímo z praxe.

Rigips zve na konferenci Dřevostavby v praxi 6

Během dvoudenní konference vyslechnete téměř tři desítky odborných přednášek mluvčích, kteří se s Vámi podělí o své znalosti, upozorní na chybná stavební a technická řešení a nabídnou praktická doporučení pro správné řešení technických detailů, projektů a postupů.

Rigips zve na konferenci Dřevostavby v praxi 6
Rigips zve na konferenci Dřevostavby v praxi 6

Mezi tématy najdete nové možnosti skladeb nosných i nenosných konstrukcí do dřevostaveb s konstrukční deskou RigiStabil, praktické zkušenosti z cvičných požárů deskových materiálů pohledem vyšetřovatelů příčin vzniku požárů HZS ČR, posuzování požárně-bezpečnostního řešení stavebně-požárním dozorem HZS i statickým výpočtem, změny v souvislosti s novou legislativou o hospodaření s energií (průkaz ENB), projektování detailů a jejich realizace na stavbě, příprava na Blower Door test, hydroizolace plochých střech, správné skladby šikmých střech, vlastnosti konstrukcí z deskových materiálů z hlediska akustiky, tepelných ztrát, tepelně-vlhkostního chování a mnoho dalšího.

Na tradiční konferenci si budete moci promluvit s techniky z 23 partnerských společností, které patří mezi zkušené výrobce a dodavatele materiálů, nástrojů a služeb pro dřevostavbaře. Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT (2 kreditní body).

Účastnický poplatek 1 400 Kč + 20 % DPH, celkem 1 680 Kč / 1 osoba. Občerstvení a ubytování je zajištěno v rámci poplatku. Registrace online na www.rigips.cz. Uzávěrka přihlášek bude dne 19. 10. 2012. E-mail: cz.konference@saint-gobain.com, www.rigips.cz.

Publikováno: 14. 10. 2012, Autor: Rigips (tisková zpráva), Profil autora: Redakce