reklama

Zahrádkář listopad 2012

Vychází jedenácté číslo Zahrádkáře a přináší svým čtenářům mnoho zajímavého. Poradí všem, kdo chtějí pěstovat bramboříky v zahradě, představí myrobalán, který může nahradit meruňky ve vyšších polohách, vysvětlí základy roubování a jak si vyrobit doma víno z hroznů (II.díl). Naučí vás pěstovat zeleninu na balkoně (III. díl) a jak se natrvalo vypořádat s mechy v trávníku…. Zahrádkářka představuje zajímavé recepty na zpracování červené řepy a kapusty, vysvětlí jak udělat rámeček ze sušených květin (vyzkoušejte s dětmi), přináší i krátkou reportáž z výstavy Rosa Pragensis….

Zahrádkář listopad 2012

Z obsahu Zahrádkáře:

Bramboříky pro skalky i zahrady, Listopadové sněžení neškodí osení – fejeton V. Větvičky, Kalendárium – zahrada v listopadu, Myrobalán RUMJANAJA ZORKA, Když se řekne roubování, Ovoce na Floriade, Zazimování zahrady, Výroba vína u zahrádkářů II., Šlechtitelská stanice v Lednici, Pěstujeme zeleninu na balkoně III., Nedostižné aksamitníky, Alstromérie, Denivky, kam oko dohlédne, Kozinec blanitý, Nenáročný obnitec, Trvalkové výsadby s minimální údržbou I., Hnojení a extrémy počasí, Řez okrasných dřevin – skalník, Sadovnická projekce a soutěž, Plektrantus, staronová květina, Fruitcorso – oslava úrody, Zahrádka v chatové osadě – zahradní architektura, Mechy v trávníku, Hmyz na zahradě – motýli V., Zahrádkářské experimentování, Choroby chryzantém, Odpovídá rostlinolékař J. Rod, Zeptali jste se V. Větvičky, Biologická ochrana jabloní, Mezi paragrafy – Katastr v pohybu, Svatý Martin – A. Zárybnická, Zahrádkářské akce, Zámecké parky – Valeč

Z obsahu Zahrádkářky:

Z obsahu Zahrádkářky:
Z obsahu Zahrádkářky:

Červená řepa, Florentýna v kuchyni – kapusta, Recepty našich čtenářů, Vyzkoušejte s dětmi – rámeček ze sušených květin, Mechové věnečky, Malá škola floristiky – adventní svícny a dekorace

Dárky pro předplatitele:

Na rok 2013 jsme zajistili pro předplatitele stolní kalendář a vzorky osiv novinek zeleniny. K časopisu tedy od č. 1/2013 předplatitelé v ČR i na Slovensku postupně dostanou: ještě před Vánoci stolní kalendář Zahrádkářův rok 2013, v únoru osivo rané karotky – odrůdu JARANA F1, v březnu semena ředkvičky PRIMARA F1. V dubnu doplníme řadu osivem cibule sečky – odrůdou ENTITA a ke květnovému číslu (25. dubna) přiložíme semena hruboostné nakládačky ALOE F1. A k tomu dvě Knihovničky: první o rajčatech druhou o pelargoniích.

Dárky pro předplatitele:
Dárky pro předplatitele:
Dárky pro předplatitele:
Dárky pro předplatitele:
Dárky pro předplatitele:
Dárky pro předplatitele:
Dárky pro předplatitele:
Dárky pro předplatitele:

Časopis Zahrádkář může být i pěkným dárkem k Vánocům. Každý kdo si Zahrádkáře předplatí do 10. prosince, dostane do schránky ještě před Štědrým dnem stolní kalendář Zahrádkářův rok 2013.

Dárky pro předplatitele:
Dárky pro předplatitele:

Předplatné Zahrádkáře můžete objednat v redakci časopisu:- prostřednictvím telefonu – na tel. čísle 222 780 739 (pracovní dny v čase 9–15 hod). - vyplněním připraveného formuláře na www.zahradkar.org.

Publikováno: 3. 11. 2012, Autor: Časopis Zahrádkář , Profil autora: Redakce