reklama

Vylámali jste si na loňském vánočním dárku zuby?

Manžel, otec, děda, bratr, kamarád... Možná i ten váš je zaníceným kutilem nebo jste jím vy. Pokud jste se minulé Vánoce trápili nad dárkem pro nadšeného domácího kutila nebo vaše rodina netrefila do černého, tento rok Vám s výběrem pomůžeme. Ověřeným dárkem, na kterém si nevylámete zuby vy ani obdarovaný, je ruční pila EVOLUTION RAGE. S patentovanou technologií RAGE nezklame ani nejnáročnějšího kutila.

Vylámali jste si na loňském vánočním dárku zuby?

EVOLUTION RAGE je první pila na světě, která jedním a tím samým kotoučem řeže různé druhy materiálů. Jak je možné, že dokáže řezat všechny materiály bez toho, abyste zlomili i jen jediný zub na kotouči?

EVOLUTION RAGE se totiž od běžných pil na dřevo odlišuje nejen robustní konstrukcí, silným motorem s nízkými otáčkami a vysokým kroutícím momentem, speciálním zásobníkem na piliny, ale zároveň i kotoučem s patentovanou technologií vyráběným v Japonsku.

Ruční pila REVOLUTION RAGE
Ruční pila REVOLUTION RAGE

Kotouč EVOLUTION je vyroben se speciální geometrií zubů ze spékaných karbidů (TCT). Kotouč je navržen na řezání dřeva (dokonce i s hřebíky), plastu, hliníku, mědi a ocele (do 6mm). Bez problémů zvládne i řezání stavebního dřeva plného hřebíků, které by Vám s jinou pilou vylomilo zuby. Tato pila se pomocí diamantového kotouče a kotouče na dřevocementové desky (CETRIS) změní ve Vašich rukou na nepřekonatelný nástroj nahrazující pilu, brusku či řezačku, která se nezalekne před žádnou výzvou.

Ruční pila REVOLUTION RAGE
Ruční pila REVOLUTION RAGE

EVOLUTION RAGE – vaše vysněná pila pod vánočním stromečkem

Více informací naleznete na www.evolutiontools.cz.

Publikováno: 27. 11. 2012, Autor: ALLMEDIA spol. s r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce