reklama

Druhá generace měřicí sady ENcontrol

Centrum energetického poradenství PRE připravilo pro své návštěvníky k bezplatnému zapůjčení druhou generaci měřicí sady ENcontrol. Tato profesionální sada umožňuje zákazníkům měření spotřeby a ovládání spotřebičů prostřednictvím svého PC.

Druhá generace měřicí sady ENcontrol

Hlavní výhodou nové sady je její jednoduchá obsluha. Po zapojení ihned začne pracovat bez nutnosti jakékoliv dodatečné instalace nebo dalšího nastavování. Měření a ukládání hodnot elektrických veličin z měřicích modulů do centrální jednotky je naplánováno po 15 minutových intervalech. Všechny nastavení je možné měnit z webové aplikace, která běží v centrální jednotce při jejím připojení k datové síti.

Sada ENcontrol nabízí zákazníkům možnost měřit spotřebu najednou až 3 spotřebičů, měřit teplotu v místě použití, spínat spotřebiče dle předdefinovaných scénářů, naprogramovat měření spotřeby v časových úsecích a veškeré hodnoty bezdrátově přenášet do centrální jednotky systému. Získaná data je možné exportovat do vlastního PC pro další zpracování.

Druhá generace měřicí sady ENcontrol
Druhá generace měřicí sady ENcontrol

Sadu si zákazníci mohou půjčit ve speciálním kufru, který obsahuje 3x bezdrátový měřicí modul, 1x čidlo teploty, 1x centrální jednotku sytému, instalační software na flash disku USB, ethernetový kabel a návod k obsluze.

Sada ENcontrol je k zapůjčení v Centru energetického poradenství PRE a samozřejmě ZDARMA. Rezervaci lze provést na www.energetickyporadce.cz/merici-zarizeni.

Publikováno: 5. 1. 2013, Autor: Centrum energetického poradenství PRE (text a foto), Profil autora: Redakce