reklama

Českých 100 nejlepších

Firma TOKOZ díky svým kořenům ve 20. letech minulého století patří ke stálicím na česko-slovenském trhu zámků a kování. Desítky let patří na špičku výrobců visacích zámků nejvyšší kvality. V posledních dvaceti letech uvedla na trh zámky jménem Golem s oceněním Czech made a s cenou za design, řadu oblíbených zámků s názvy dle římské abecedy – Alfa, Beta, Delta…. Oblíbené jsou i petlice, včetně pancéřové verze. Velmi úspěšné jsou uzamykatelné závory na vrata s velmi dobrým poměrem „výkonu a ceny“.

Českých 100 nejlepších

V posledních letech se inovační úsilí zaměřilo na speciality typu speciální zámek na kanálové vpusti nebo řada speciálních kotev a závor s názvem X safety box (www.zamky-moto.cz). Tyto výrobky nemají na trhu přímé ekvivalenty, jsou originální. Produkty TOKOZ jsou trhem vnímány podle marketingových průzkumů jako spolehlivé, solidní, s dlouhou životností. V tomto ohledu podporujeme důvěru v českou kvalitu a nemusíme se za ni stydět ani v náročném zahraničí. Naopak. Levné, ale spolehlivé zámky se dobře prodávají v Africe, drahé a originální jsou exportovány do Velké Británie a do Beneluxu.

Zámky Tokoz
Zámky Tokoz

Sortiment zamykací techniky byl letos rozšířen o produkty pro zamykání dveří, tedy tzv. cylindrické vložky pod značkou TOKOZ PRO. Srovnatelné se světovou špičkou. A k tomu o řadu produktů zapojitelných do systémů zamykání – zámky pro kontejnery, designově vyspělé a bytelné zámky Gama.Produkty Tokoz Pro jsou vhodné jak pro zabezpečení bytů a rodinných domů, tak i pro firemní a průmyslové objekty. (www.tokozpro.cz)

Zámky Tokoz
Zámky Tokoz

Tokoz a.s. letos, díky všem těmto zmiňovaným aktivitám podpořeným také prezentací společnosti v médiích, v místech prodeje nebo na veletrzích, získal prestižní ocenění v soutěži „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” firem za rok 2012. Probojovala se tak mezi elitu českého podnikatelského prostředí.

Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” je v celonárodním měřítku nalézt, zviditelnit a veřejně ocenit české (= v ČR zaregistrované) firmy, podniky, a společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných či pozitivně pozoruhodných výsledků.

Systém vyhodnocení „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” v maximální míře využívá konkrétní znalosti širokého okruhu odborníků.

Tokoz od těchto lidí získal tolik nominací, že se umístil mezi stovku nejlepších, po bok firem jako je ČEZ, Student Agency, RWE apod.

Zámky Tokoz
Zámky Tokoz

www.tokoz.cz

Publikováno: 8. 1. 2013, Autor: TOKOZ a.s. (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce