Nové stmívače ABB pro LED zdroje

Dokonalá souhra = dokonalá světelná pohoda. 100% kvalita stmívání a úspora energie. Dokonalé stmívání LED zdrojů (žárovek a retrofitů) v podání ABB je nyní samozřejmostí. Umožňují to nové inteligentní stmívače, s kterými se LED zdroje Philips chovají stejně jako klasické žárovky. Světlo si kdykoliv ztlumíte podle své nálady – od plného jasu až po intimní šero.

Nové stmívače ABB pro LED zdroje

Souhra LED stmívačů ABB a moderních světelných zdrojů Philips MASTER LED přináší plynulou regulaci, široký rozsah jasů a dokonalou funkčnost. Stmívání 10 - 100 % a žárovková pohoda = moderní kombinace od lídrů. Stmívače od ABB jsou optimálně přizpůsobeny pro retrofitové regulovatelné LED zdroje Philips. Díky tomu dosáhnete stejných výsledků jako s klasickými žárovkami. Spolupráce obou silných partnerů navíc zajišťuje, že stmívání bude 100% funkční i pro LED zdroje vyvinuté v budoucnu. Stmívače lze v případě potřeby použít také pro klasické světelné zdroje, jako jsou obyčejné nebo halogenové žárovky napájené ze sítě či z transformátorů.

Nové inteligentní stmívače ABB pro LED zdroje
Nové inteligentní stmívače ABB pro LED zdroje

Můžete si vybrat stmívač s klasickým otočným ovládáním nebo s moderním krátkocestným (tlačítkovým) s pamětí. Technologie LED stmívačů ABB je založena na výkonových tranzistorech, a proto nevydávají žádný nepříjemný bručivý hluk. Jsou tedy vhodné i pro instalaci do dutých stěn (sádrokartonové příčky apod.). Stmívače lze rovněž použít pro vybrané regulovatelné LED zdroje jiných výrobců, např. Osram nebo Ledon. LED stmívače jsou k dispozici ve všech designových řadách vypínačů a zásuvek ABB (Swing®, Swing®L, Tango®, Element®, Time®, Time® Arbo, Neo®, Neo® Tech, future® linear, solo®, solo® carat, alpha exclusive®, impuls.V nabídce ABB je k dispozici celá řada stmívačů i pro ostatní světelné zdroje.

Nové inteligentní stmívače ABB pro LED zdroje
Nové inteligentní stmívače ABB pro LED zdroje

Využijte ve svých projektech nových možností úspor energie ve spojení s vytvářením kvalitní světelné pohody prostoru. Dokonalé stmívání LED zdrojů pomocí nových inteligentních stmívačů ABB je nyní samozřejmostí. Tyto stmívače, spolu s LED zdroji Philips, definují nové pojetí světla z těchto světelných zdrojů. Stmívání 10 - 100 % a žárovková pohoda = moderní kombinace od lídrů. Navíc výrazná úspora elektrické energie. Pro vaše projekty světelné pohody bez omezení. Nyní ve všech designových řadách od ABB s.r.o., Elektro-Praga.

Více informací na www117.abb.com.

Autor: ABB (text a foto)

Související k tématu