reklama

Sika zve na přednášky na Střechy Praha

Světový výrobce hydroizolačních systémů si Vás dovoluje pozvat na doprovodný program veletrhu Střechy Praha 2013. Navštivte v rámci doprovodného programu veletrhu přednášky společnosti Sika na zajímavá témata. Doprovodný program a přednášky naleznete v hale 3, v sále č.4.

Sika zve na přednášky na Střechy Praha

Termíny a témata přednášek

 • středa 6.2.2013 od 13:30 do 14:00 - Tekuté střešní hydroizolace - řešení při komplikovaných aplikacích
 • pátek 8. 2. 2013 od 10:30 do 11:00 - Flexibilní polyolefíny - výhody moderního materiálu nejen pro izolaci plochých střech
 • Termíny a témata přednášek
  Termíny a témata přednášek
  Termíny a témata přednášek
  Termíny a témata přednášek

  Sika CZ

  Sika CZ se zabývá vývojem a výrobou produktů pro těsnění, lepení, izolace, zesilování a ochranu nosních konstrukcí na stavbách a v průmyslu. V sortimentu najdete stavební leipidla, elastické tmely, těsnění a přísady do betonu. Nabízí sanační a vodotěsné malty či barvy na beton i ocel.

  Více na cze.sika.com.

  O veletrhu Střechy Praha

  Největší veletrh v oboru střech u nás i ve střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů se koná od 6. do 9.2.2013 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Střechy Praha jsou odborný veletrh střešních krytin, materiálů, doplňků, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech, realizace a rekonstrukce staveb. Solar Praha je specializovaná výstava o úsporách energií a obnovitelných zdrojích. Projekt Řemeslo Praha je zaměřen na řemeslníky, jejich vybavení a bezpečnost práce.

  Publikováno: 3. 2. 2013, Autor: Sika CZ (tisková zpráva), Profil autora: Redakce