reklama

HPI zve na Střechy Praha

Společnost HPI-CZ vás srdečně zve na 15. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který se koná ve dnech 6. - 9. 2. 2013 na Výstavišti PVA Letňany. Na stánku č. 206 v hale 2 se můžete seznámit se vším, co se týká příslušenství pro solární systémy, ploché i šikmé střechy či zateplovacích systémů.

HPI zve na Střechy Praha

Společnost HPI - CZ, spol. s r. o., Hradec Králové vznikla v červnu 1995. Tehdy ještě pod názvem MAGE - CZ začala na českém trhu zastupovat významnou firmu v oboru, německou MAGE GmbH. V roce 1996 jsme na Slovensku založili dceřinou MAGE - SK se sídlem v Šaľe. Potřeba většího přiblížení k zákazníkům vyústila v roce 1998 v otevření pobočky společnosti s velkoobchodním skladem v Blovicích u Plzně.

HPI-CZ zve na Střechy Praha 2013
HPI-CZ zve na Střechy Praha 2013

Změnou názvu na současný HPI - CZ v roce 2003 jsme dovršili proces pevného začlenění firmy do silné celoevropské skupiny jednoho z nejvýznamnějších evropských výrobců a prodejců stavebního příslušenství HAUSprofi Bausysteme GmbH. Mateřská společnost sídlí v německém Freundenstadtu a je součástí mnichovského holdingu MD Bau A.G. Výhradní používání značky HPI nám umožňuje přístup k nejmodernějším poznatkům z evropského trhu a dává nám prostor k pravidelnému zvyšování kvality výrobků i služeb poskytovaných zákazníkům.

Více na www.hpi.cz

Publikováno: 6. 2. 2013, Autor: Pavla (text a foto), HPI (foto), Profil autora: Redakce