reklama

Půjčovna elektrokol Pražské energetiky zahájila novou sezónu

Začalo to v roce 2010 třemi elektrokoly, v sezóně 2013 je v půjčovně PREkolo rekordních 24 typů elektrokol. Jedná se tak o největší půjčovnu elektrokol v České republice. Nová sezóna začíná od března.

Půjčovna elektrokol Pražské energetiky zahájila novou sezónu

Přicházíme s několika novinkami. Plánujete výlet na elektrokolech s dětmi? Půjčte si elektrokolo s dětskou cyklosedačkou. Protože klademe důraz na bezpečnost, nabízíme zdarma k elektrokolu cyklosedačku Römer Jockey COMFORT Nick, která je jednou z nejbezpečnějších na trhu (dle nových testů německé ADAC). Cyklosedačku lze upevnit na některé typy elektrokol (je vždy uvedeno v technické specifikaci). Spolu s cyklosedačkou vám, resp. vašemu dítěti, bude zapůjčena i dětská přilba. Můžete si vybrat ze 2 variant. Pro zlepšení jízdního komfortu lze v případě zájmu při převzetí elektrokola zapůjčit gelový potah na sedlo (na některé typy elektrokol). Elektrokola v půjčovně PREkolo mají různou velikost rámu. Jak vybrat tu správnou? Orientačně ji lze určit podle tělesné výšky nebo podle délky dolních končetin pomocí tabulky na stránkách půjčovny.

Půjčovna elektrokol PREkolo: novinky
Půjčovna elektrokol PREkolo: novinky
Půjčovna elektrokol PREkolo: novinky
Půjčovna elektrokol PREkolo: novinky

Nenechte si ujít…

Elektrokolo BH EMOTION Neo Cross patří po designové stránce bezesporu k tomu nejlepšímu, co lze na našem i evropském trhu v současné době nalézt. Španělský výrobce si dává záležet jak na designu svých elektrokol, tak na jejich kvalitním osazení. Velmi hezké elektrokolo s dojezdem až 90 km, vybavené rekuperací s baterií Samsung integrovanou v rámu, a k tomu s výborným poměrem cena/výkon.

Nenechte si ujít…
Nenechte si ujít…

STEVENS Carpo - poslední přírůstek, je velmi kvalitní elektrokolo, jehož vývoj i ruční montáž probíhá v Německu. Zcela nový elektropohon Bosch dává elektrokolu akční rádius až 145 km. Motor ve středu kola a baterie na svislé rámové trubce znamená, že největší hmotnost je soustředěná ve středu kola, což má kladný vliv na jízdní vlastnosti a vyvážení, které se nejvíce podobá klasickému kolu.

Nenechte si ujít…
Nenechte si ujít…

Navzdory zvýšení DPH zůstaly ceny výpůjček nezměněny. Pro zákazníky PRE jsou navíc připraveny 2 podstatné výhody - sleva 50 % na půjčení elektrokol a bezplatné hodinové testovací jízdy.

Internetové stránky půjčovny www.prekolo.cz byly optimalizovány i pro mobilní telefony, rezervaci elektrokola tak nyní můžete provést odkudkoliv. Novinky nejen z půjčovny, ale také z oblasti elektrokol a e-mobility obecně, a zajímavé diskuse probíhají na sociálních sítích Facebook, Google+ a Twitter.

Publikováno: 15. 3. 2013, Autor: Centrum energetického poradenství PRE (text a foto), Profil autora: Redakce