reklama

Fagor a Bára Štěpánová na veletrhu FAVIA DAY

Fagor Elektro, výhradní dovozce bíle techniky značky Fagor, se zúčastnil již 11. ročníku veletrhu FAVIA DAY, který se uskutečnil v Club hotelu v Průhonicích. Tento jedinečný odborný veletrh, který organizuje společnost FAVIA, umožnil jeho návštěvníkům prohlédnout si v jeden den širokou škálu vestavných spotřebičů od 30 různých značek, které na českém trhu jsou a produkty značky Fagor rozhodně nechyběly, především pak indukční desky, malé elektro a nejnovější vestavěné spotřebiče.

Fagor a Bára Štěpánová na veletrhu FAVIA DAY

Více jak 400 hostů se seznámilo s aktuálními novinkami pro letošní rok z oblasti bílé techniky, zároveň si však měli možnost i zasportovat (k dispozici byl bowling, badminton a stolní tenis) a ochutnat kulinářské specialitky. Na stánek Fagoru zavítala i známá herečka a moderátorka Bára Štěpánová, která již 8 let používá ve své domácnosti právě výrobky této značky. Hosté akce využili situace a přítomnosti této známé osobnosti a společně se s ní fotili. Pro účastníky veletrhu připravila FAVIA společně i s Fagorem velmi zajímavé ceny do tomboly, které se losovaly a předávaly jako vrchol veletrhu.

Fagor a Bára Štěpánová na veletrhu FAVIA DAY
Fagor a Bára Štěpánová na veletrhu FAVIA DAY
Fagor a Bára Štěpánová na veletrhu FAVIA DAY
Fagor a Bára Štěpánová na veletrhu FAVIA DAY

Společnost FAVIA je největší, a v tuto chvíli jediný velkoobchod v ČR, který se zabývá od roku 1992 prodejem vestavných spotřebičů a dřezů – specializovaný pouze na specifický prodejní kanál truhlářů a kuchyňských studií. Dále pak obchodní organizace, stavební firmy, některé maloobchodní prodejny a vybrané obchodní řetězce. Firma FAVIA nabízí kompletní sortiment, včetně modelů určených pouze pro kuchyňská studia. Stává se tak jediným SPECIALIZOVANÝM velkoobchodem na trhu. Současně provozuje 2 internetové obchody ABSOLUT ELEKTRO A INTERNET ELEKTRO. Zároveň je společnost FAVIA gestorem servisu značky FAGOR v regionu Střední Čechy a Praha.

Skupina Fagor se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. V jeho portfoliu je 12 obchodních značek a svoje výrobky vyváží do 130 zemí celého světa. Je součástí MCC, největšího družstevního sdružení na světě.

www.fagor.cz

Publikováno: 11. 5. 2013, Autor: Fagor (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce