reklama

Nový katalog Bakker

Kdo by neznal Bakker? Zásilkový obchod, v jehož sortimentu najdeme cibulky květin, růže, trvalky, semena a jiné zahradní produkty, představuje nový katalog na podzimní sezónu. Nastává nejvyšší čas pro sázení cibulovin, proto v katalogu najdete právě širokou a pestrou nabídku cibulovin. Vybrat si můžete zejména z různých druhů tulipánů.

Nový katalog Bakker

I milovníci exotických rostlin si přijdou na své. Vybírat můžete z druhů, které nejlépe vyniknou v obývacím pokoji, ale také květiny vhodné na balkon či terasu. Katalog dále obsahuje širokou nabídku vytrvalých rostlin, stromů, keřů a velkokvětých růží.

Katalog Bakker podzim/2013
Katalog Bakker podzim/2013

Při každém nákupu vás čeká malá odměna. Ať už v podobě procentních slev, které se tentokrát vztahují na nákup vybraných druhů cibulovin nebo dárku za nového zákazníka. Stačí vyplnit objednávkový kupon a na něm vyplnit nového zákazníka a 2 ks zinkových kbelíčků naplněné 50 ks tulipánů jsou vaše. To platí jak pro nového, tak i pro stálého zákazníka. Tak neváhejte a objednejte si tištěný katalog Bakker zdarma.

Katalog Bakker podzim/2013
Katalog Bakker podzim/2013
Katalog Bakker podzim/2013
Katalog Bakker podzim/2013

Cibuloviny

K nejkrásnějším cibulovinám patří bezesporu tulipány. Přesto je spousta dalších, které vám při správné péči budou na jaře dělat radost svými pestře zbarvenými květy. Nad kobercem z hyacintů, modřinců nebo třeba narcisek se zastaví nejeden kolemjdoucí a i příchozí návštěva nepřejde rozkvetlý záhon či květináč bez povšimnutí.

Cibuloviny
Cibuloviny

Bakker vyvrací již několik desítek let mýtus, že zasílání rostlin a cibulek květin poštou je nemožné! - Samozřejmě, že to není pravda! Tajemství vysoké kvality tkví v tom, že všechny živé produkty jsou baleny s maximální péčí a za použití pouze těch nejlepších balících materiálů. Celou nabídku si můžete prohlédnout na www.bakker-cz.com.

Cibuloviny
Cibuloviny

Publikováno: 19. 8. 2013, Autor: Bakker (text a foto), Pavla (text), Profil autora: Redakce