reklama

Pama na Země živitelce v Českých Budějovicích

Pama, a.s., dovozce a distributor lehkých střešních krytin, si vás dovoluje pozvat na 40. ročník mezinárodní výstavy Země živitelka. Uskuteční se 29.8. - 3.9.2012 na českobudějovickém výstavišti. Stánek najdete na výstavní ploše č. 317. Hlavním tématem v rámci prezentace produktů společnosti budou střešní krytiny, tepelně izolační materiály, podhledy a prosvětléní vhodné do prostředí stájí.

Pama na Země živitelce v Českých Budějovicích

O společnosti Pama, a.s.

Zaměřuje se na oblast lehkých sklolaminátových střešních krytin a prosvětlovacích profilů, polykarbonátových komůrkových a plných profilů a nadkrokevních tepelných polyuretanových izolací šikmých střech rodinných domů. V současnosti nabízí nejen obchodní, ale i konzultantské a realizační služby svázané se všemi nabízenými produkty. Více na www.pamaas.cz.

O výstavě

Letošní jubilejní 40. ročník mezinárodního agrosalonu Země živitelka se uskuteční na českobudějovickém výstavišti ve dnech 29. srpna – 3. září 2013. Výstava je pořádána ve spolupráci s ministerstvem zemědělství, Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, Agrární komorou ČR, Potravinářskou komorou ČR a Zemědělským svazem ČR. Nemalý prostor pro propagaci svých aktivit včetně podpory kvalitních českých potravin zaujme na výstavě i Státní zemědělský a intervenční fond. Slavnostní zahájení výstavy proběhne za účasti nejvyšších představitelů státu ve čtvrtek 29. 8. od 10:00 hodin v Pivovarské zahradě.

Publikováno: 25. 8. 2013, Autor: Pavla (text a foto), Pama (foto, Profil autora: Redakce