reklama

Za svíčkami od Z-TRADE na Tendenci 2013

Ve dnech 12. - 15. 9. 2013 se uskuteční v Průmyslovém paláci na Výstavišti Praha Holešovice již 18. ročník veletrhu TENDENCE 2013. Tento jediný specializovaný veletrh v ČR se zaměřením pouze na obory: stolování, dekorace, bytové a zahradní doplňky, bytový textil a dárky. Vedle dalších vystavovatelů se můžete již tradičně setkat s vonnými svíčkami a interiérovými vůněmi Yankee Candle v pravém křídle Výstaviště na stánku č. PK34 společnosti Z-TRADE.

Za svíčkami od Z-TRADE na Tendenci 2013

Stánek Yankee Candle rozhodně nepřehlédnete. Najdete tu vůbec největší výběr vonných výrobků, některé položky budou k dispozici za sníženou cenu. Čekají vás i oblíbené Svíčky měsíce o 25%, resp. 50% levněji a to Mandarin Cranberry a Vanilla Lime. Obě patří mezi nejprodávanější, je to prostě klasika. K dispozici budete mít plnou nabídku podzimních novinek a budete moci "ochutnat" i vzorky těch vánočních.

Za svíčkami od Z-TRADE na veletrh Tendence 2013
Za svíčkami od Z-TRADE na veletrh Tendence 2013
Za svíčkami od Z-TRADE na veletrh Tendence 2013
Za svíčkami od Z-TRADE na veletrh Tendence 2013

Vonné vosky TARTS

Pokud nevíte, kterou vůni vybrat, zkuste zakoupit přímo na stánku vonné vosky. Doba provonění je 8 - 24 hodiny při rozpuštění v aromalampě, až několik týdnů při vložení do malých prostor. Mají velmi silný výkon a rychlý účinek. Vosk lze použít dvojím způsobem: vložit do malých prostor, jako například auto, skříně apod., které na dlouhé týdny provoní nebo pro maximální výkon rozpustit v aromalampě pomocí běžné čajové svíčky. Některé typy vůní vydrží i déle než 24 hodin. Přehled sortimentu najdete na stránkách společnosti Z-TRADE www.ztrade.cz.

Vonné vosky TARTS
Vonné vosky TARTS
Vonné vosky TARTS
Vonné vosky TARTS

O veletrhu TENDENCE 2013

TENDENCE 2013 bude opět zajímavá a bohatě zastoupena prestižními firmami, které se v ČR prezentují pouze jednou v roce. Veletrh představí novinky a trendy pro podzimní a vánoční sezónu, své produkty vystaví např. tyto firmy: Mobax ČR, BKS Decor, Aktual, Bellecandles, Blomus, Casa Mia collection, Jannai, Cedr group, Demdaco CZ, Ego dekor, Interiér de l´Art, Kolouch import, Ellen style, Lima plus, Manufaktura Vála, Morex, Myris trade, Paramit, Z-trade a mnozí další.V rámci doprovodného programu se bude konat 2. ročník pražské floristické soutěže aranžování květin pro profesionální floristy a floral designéry – ROSA PRAGENSIS 2013, motto letošního ročníku je: Secese a Alfons MuchaPro návštěvníky je připravena soutěž o zajímavé ceny.

Publikováno: 10. 9. 2013, Autor: Pavla text), Z-trade (foto), Profil autora: Redakce