reklama

Udělej si sám 9/2013

Zářijové vydání časopisu Udělej si sám se věnuje různým dekorativním úpravám stěn. Naučí vás také dělat otvory a výřezy do různých typů dlaždic. Velký test srovnává vlastnosti a parametry infračervených zářičů pro venkovní použití. Začíná seriál o provozu elektromobilu, prodloužíme si koupací sezonu a doděláme houpačku nejen pro děti.

Udělej si sám 9/2013

V Udělej si sám 9/2013 dále najdete tyto rubriky a články:

BYDLENÍ

Místo pod schody Co s „plonkovými“ prostory pod schodištěm? Nabízíme dvě varianty řešení – pro praktiky a pro estéty.

BYDLENÍ
BYDLENÍ

Deset nápadů pro stěnyPředvedeme vám deset technik, které dokáží vdechnout vašim stěnám zcela jinou atmosféru.

BYDLENÍ
BYDLENÍ

Televizní stěnaNamísto nábytkové stěny je dnes v kurzu individualisticky pojaté pozadí rámující plochu obrazovky.

TECHNIKA

Velký test – infrazářičeStesk po létě i blížící se zima nás donutily porovnat mezi sebou elektrické tepelné zářiče.

Jak na dlaždice?Lepit jednu vedle druhé umí každý. My vás naučíme zhotovovat také otvory a výřezy pro různé instalace.

TECHNIKA
TECHNIKA

Autotest – Peugeot IonStrávíme čtvrt roku za volantem elektromobilu. Víc než jízdní dojmy nás bude zajímat praktická stránka věci.

Autotest – Fiat ScudoStředně velká dodávka očima motorkáře aneb kolegové z časopisu Motocykl prověřili Fiat po všech stránkách.

Lexikon – štípač dřívíJak funguje a co všechno musí mít kvalitní vertikální štípač? To vám předvedeme na osvědčeném modelu.

Krátký test – štípač a sekeraA ve štípání pokračujeme praktickým testem. Budeme dělit dříví strojně i „od ruky“. Oba adepti si troufnou na špalky o průměru až 30 cm.

TECHNIKA
TECHNIKA

ZAHRADA

Jak si prodloužit koupáníKonec prázdnin nemusí znamenat konec koupací sezóny pro zahradní bazén. Máme pro vás tipy na teplou vodu bez zbytečných nákladů.

ZAHRADA
ZAHRADA

Zahrada v záříBabí léto svědčí nejen novému trávníku, ale také listovým salátům. Poradíme, jak zahradní jezírko zbavit larev komárů, čím zastřihnout živý plot i co zasadit.

Provensálské houpáníNáš polotovar z minulého vydání prošel ostrým testem, ale teď ho zase rozebereme, natřeme, přidáme houpací síť a ukotvíme.

ZAHRADA
ZAHRADA

MAGAZÍN

NovinkyNářadí, zahradní technika, tmely a nátěrové hmoty, kamna a biokrby – to všechno jsou novinky, které stojí za pozornost.

SERVIS

Kutil roku 2013Prázdniny utekly jako voda a my jsme se s partnery největší soutěže v historii Udělej si sám dohodli, že vám o dva měsíce prodloužíme šanci vyhrát Fiat Doblò a další ceny od Bauhausu.

Vaše nejpovedenější dílaBěhem prázdnin se konečně urodilo a my vám s hrdostí představujeme první výběr z „hroznů“ odrůdy Kutil roku ročník 2013.

KřížovkaDozvíte se, kdo vyhrál poukázku na nákup barev od Sincoloru a zároveň si můžete zasoutěžit o přenosný zdroj pro vaši elektroniku.

Publikováno: 12. 9. 2013, Autor: Udělej si sám (tisková zpráva), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.