reklama

Společnost PILECKÝ vás zve na veletrh FOR ARCH 2013

PILECKÝ s.r.o. Vás zve na mezinárodní veletrh FOR ARCH, kde se budete mít možnost seznámit s našimi novinkami pro rok 2014 stejně jako s kompletním přehledem našeho sortimentu. Expozici PILECKÝ s.r.o. najdete v hale 1, sektor C, stánek číslo 19. Veletrh FOR ARCH 2013 se koná v Praze v termínu 17. - 21. 9. 2013.

Společnost PILECKÝ vás zve na veletrh FOR ARCH 2013

Ústředním tématem letošního ročníku veletrhu FOR ARCH budou „rekonstrukce a revitalizace“. Rekonstrukce a revitalizace domu se dlouhodobě vyplatí v mnoha ohledech. Někdy je kompletní rekonstrukce nutnost, jindy rozumná volba investora. Každopádně má spousty pozitivních přínosů a výhod, mezi které zejména patří zhodnocení rodinného či bytového domu, výrazná úspora energie za vytápění, zamezení tvorby plísní a zatékání, bezpečnější bydlení, lepší vzhled domu zevnitř i zvenku, pocit bezpečí, pohody a příjemné změny.

O firmě Pilecký s.r.o.:

Vznik firmy PILECKÝ - výroba, prodej a montáž plotů nese datum roku 1994. Během krátké doby se činnost firmy specializovala v oblasti plotových systémů, především v drátěném programu. Sortiment zahrnuje úplnou nabídku plotů, pletiv, sloupků, bran a branek pro různé druhy drátěného oplocení. Dlouhá životnost je zaručena povrchovou úpravou - PVC poplastování a pozinkováním.

www.pilecky.cz

Publikováno: 13. 9. 2013, Autor: Pilecký, s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce