reklama

Korálki 6/2013 – Vánoce

Ve vánočním čísle časopisu Korálki v tradiční barevnosti najdete mnoho vánoční inspirace. S našimi osvědčenými i novými autorkami jsme pro vás připravili návody na svícny, hvězdičky, rybky, vločky, koule, květy, kroužky na ubrousky, andílky, řetězy a třeba věnec ozdobený polymerovými ozdůbkami. Jak je naším zvykem, často můžete výrobky použit i jako šperk a vždy jsou něčím jiné.

Korálki 6/2013 – Vánoce
Obsah časopisu Korálki 6/2013 – Vánoce
Obsah časopisu Korálki 6/2013 – Vánoce

Co se týká technik, tradičně přinášíme mnoho korálkových šitých projektů (a také dvoudírkové korálky stále letí), drátování, polymerové tvoření, kroužkování a mnoho jiného.Monika Brýdová pro vás připravila dva recepty na perníčky a návody na jejich pěkné zdobení. Z článků si můžete přečíst o výrobě vánočních ozdob ve firmě Rautis nebo se něco dozvědět o symbolice červené barvy. Popovídejte si s námi s dvěma skvělými autory pracujícími se dřevem, pan Jan je dřevotoč a paní Lenka maluje. Přinášíme také vyhodnocení naší velké soutěže a soutěže další.

Vánoční číslo časopisu Korálki má projekty v mnoha technikách vhodné pro začátečníky i pokročilé, jsou označeny jako vždy obtížností.

23 projektů, 52 plnobarevných stran, doporučená cena 62 Kč.

www.koralki.rooya.cz

Publikováno: 16. 11. 2013, Autor: Časopis Korálki (text a foto) , Profil autora: Redakce