reklama

Zahrádkář leden 2014

V lednovém čísle Zahrádkáře se podíváme zblízka na sukulenty a batáty, vyřešíme osázení trvalkových záhonů v sušších nebo stinných místech. Na návštěvu zavítáme k Janě Fikrlové, která se zabývá tvarováním dřevin. V rubrice Ovocná zahrada od A do Z pomůžeme se založením zahrady, pro milovníky zeleniny máme rady a tipy na její pěstování a vydáme se do Malína za proslulým malínským křenem. I Zahrádkářka se věnuje křenu, ale také sladkým moučníkům a přináší recept na oblíbený štrúdl Karla Čapka. Dárkem v časopise je třetí díl Knihovničky Ochrana rostlin a navíc - jen pro předplatitele, je přiložen týdenní stolní kalendář ZAHRÁDKÁŘŮV ROK 2014.

Zahrádkář leden 2014

Z obsahu Zahrádkáře

 • Sýkory v našich zahradách v zimě, Kalendárium prací v okrasné zahradě, Mandloň nízká (řez okrasných rostlin), Sukulent je když…, Trvalky do sucha a stínu, Ploty (rady a postřehy zahradního architekta), Od posunutého plotu k roztančeným tújím (na návštěvě), Povijnice jedlá
 • Ovocná zahrada v lednu (kalendárium), Zakládáme ovocnou zahradu (ovocná zahrada od A do Z)
 • Zeleninová zahrada v lednu (kalendárium), Zelenina pro ty, kteří mají málo času, Pěstujte křen jako v Malíně, Pěstované houby a jejich sadba (díl II.)
 • Šišák bajkalský, Podpora užitečných živočichů, Nejčastější problémy zahradních rostlin v roce 2013, škůdci na luskovinách, Zahrádkář mezi paragrafy, Odpovědna a fejeton V. Větvičky, Pomologický seminář v Hradci Králové, Inzertní servis, Meterologické otazníky Aleny Zárybnické, Zahrádkářské akce…
 • Z obsahu Zahrádkářky

  Z obsahu Zahrádkářky
  Z obsahu Zahrádkářky

  • Silvestrovské dobroty, Malínský křen (Chuťopis), Pocta Alžbětě Venhodové, Bylinky proti nachlazení: majoránka, česnek, cibule, Samorost jako květináč (vytvořte si s dětmi), Kokos, symbol tropických dálek.
  • Lednový Zahrádkář vyjde ještě před Vánocemi a to 20. prosince. Informace o časopisu najdete na www.zahradkari.cz a na Facebooku!

   Únorové číslo vyjde 24. 1. 2014 a bude v něm pro předplatitele přiloženo osivo firmy SEMO – rajče Datlo.

   Publikováno: 20. 12. 2013, Autor: Časopis Zahrádkář, Profil autora: Redakce

   Mohlo by vás zajímat

   Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.