reklama

Oscilační multibruska DeWALT DWE315KT

Potřebujete něco přeříznout, obrousit, seškrábnout, odloupnout, vyříznout nebo odstranit? Na všechny tyto činnosti již nebudete potřebovat celou řadu strojů. Postačí vám pouze jeden. DeWALT představuje oscilační multibrusku DWE315KT.

Oscilační multibruska DeWALT DWE315KT

Tato výkonná 300 W oscilační multibruska dokáže řezat nebo brousit kovy, plasty, dřevo či sádrokarton a to i ve špatně přístupných místech a rozích. Oscilační multibruska DeWALT DWE315KT disponuje integrovaným osvětlením díky kterému vidíte vždy dobře pracovní plochu. Vzhledem k malé hmotnosti brusky a koblíkovému spínači s plynulou regulací kmitů, který je možné ovládat z jakékoli pozice při uchopení stroje, s ní můžete pracovat i jednou rukou. Pogumovaná rukojeť zvyšuje komfort a cit při práci. Hlavní výhodou je však velmi snadné a jednoduché uchycení pracovního nástroje bez pomoci dalšího nářadí.

Bez problému je možné použít i příslušenství ostatních hlavních výrobců pouze za pomoci jednoduchého adaptéru. Oscilační multibruska DWE315KT je dodávána v odolném kufru včetně 37dílné sady příslušenství pro řezání a broušení. Samozřejmostí je i kompletní sortiment příslušenství.

K dispozici je i akumulátorová verze oscilační multibrusky DeWALT s napájecím napětím 18 V a se dvěma akumulátory s kapacitou 2,0 Ah pod označením DCS355D2 nebo 4,0 Ah s označením DCS355M2. Díky bezuhlíkovému motoru dokáže akumulátorová oscilační bruska s baterií 2,0 Ah pracovat nepřetržitě více než 15 minut.

Oscilační multibrusky DeWALT jsou ideálním pomocníkem při celé řadě činností. Ideální jsou na přesné vyřezávací řezy v dřevěných nebo sádrokartonových příčkách, řezání stavebního dřeva s hřebíky, odstraňování spár a dlaždic, řezání podlahových krytin, odstraňování zbytků lepidla, broušení povrchů nebo zarovnávací řezy, trubek, lišt nebo prken.

Novou oscilační multibrusku DeWALT koupíte u všech prodejců DeWALT. Seznam prodejců najdete na www.dewalt.cz

Oscilační multibruska DeWALT DWE315KT
Oscilační multibruska DeWALT DWE315KT
Oscilační multibruska DeWALT DWE315KT
Oscilační multibruska DeWALT DWE315KT

Publikováno: 22. 2. 2014, Autor: DeWALT (tisková zpráva), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.