reklama

Transform vás zve na For Garden

Pokud máte dům a zahradu nebo zahrádku, určitě se rádi díváte po tom, co byste vylepšili, obnovili, co by se vám ještě hodilo. Na letošním 8. mezinárodním veletrhu zahradní architektury, nábytku, techniky a veřejné zeleně For Garden, který se koná ve dnech 20. - 23. 3. 2014 v Pražském výstavním areálu Letňany, najdete určitě spoustu novinek, nápadů a užitečných rad.

Transform vás zve na For Garden

Zahradu, plot, předzahrádku nebo okolí svého domu upravujete neustále, nejen z potřeby obnovy, ale i jako relaxaci po náročném pracovním dni. Na svoji expozici v hale 1 na stánku B2 vás zve firma Transform a.s. Pokud potřebujete plotové profily, zatravňovací dlaždice, obrubníky nebo palisády k chodníčkům, cestičkám či záhonům a nechcete je nikdy natírat, určitě se sem podívejte.

Transform Vás zve na veletrh For Garden
Transform Vás zve na veletrh For Garden
Transform Vás zve na veletrh For Garden
Transform Vás zve na veletrh For Garden

O firmě Transform

V Lázních Bohdaneč má od roku 1992 své sídlo akciová společnost Transform, která se zabývá zpracováním - recyklací plastových odpadů z komunálních i průmyslových zdrojů. Jedná se o závod na efektivní využití odpadů, které dříve končily bez užitku na skládkách.

V současné době Transform odebírá plasty z mnoha obcí a měst a to nejen z okolí Pardubic ale i z míst značně vzdálených. Je to důkaz odpovědného ekologického myšlení a aktivního přístupu lidí, kteří jsou v nich za odpady odpovědni.

O firmě Transform
O firmě Transform
O firmě Transform
O firmě Transform

Kvalita jednotlivých dodávek se značně liší. Někde je odpad tříděn na dotřiďovacích linkách, odjinud je dodáván přímo ze sběrových nádob. Z těchto odpadů po pečlivém vytřídění a další úpravě Transform vyrábí řadu kvalitních praktických výrobků, jako například plastová zatravňovací dlažba, plastové zahradní chodníky a obrubníky, plotovky, plotové sloupky, prkna, přepravní palety, kabelové a odvodňovací žlaby, protihlukové stěny a plastové desky pro stavebnictví a zemědělství. Největší předností těchto výrobků je mimořádná odolnost proti povětrnostním vlivům a výborné mechanické vlastnosti, které oceňují tisíce spokojených zákazníků.

Publikováno: 11. 3. 2014, Autor: Transform (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce